MOBIL.sk MOBIL.sk

Profily na Instagrame dostanú novú podobu
zdroj: pxhere.com

Profily na Instagrame dostanú novú podobu

Odkedy Facebook odkúpil Instagram, prechádza táto sociálna sieť založená na fotografiách výraznými zmenami. Prostredníctvom tlačovej správy sa tak dozvedáme ďalšiu novinku. Profily používateľov dostanú novú tvár.

Novinky v profile budú testované postupne v rôznych kombináciách u používateľov na celom svete. Následne by sa v priebehu niekoľkých týždňov mal nový dizajn dostať medzi všetkých používateľov. V priebehu testovania bude Instagram pozorne načúvať poznámkam používateľov a pokúsi sa vzhľad profilov vyladiť do dokonalosti, aby bol dizajn čistejší a prehľadnejší.

Nový dizajn si môžete prezrieť na obrázkoch nižšie. Keďže je Instagram najmä o sledovaní používateľov medzi sebou a ich vzájomnej interakcii, všetko bude smerovať k tomu, aby bol používateľský zážitok čo najlepší.

Potencionálne zmeny v profiloch na Instagrame, ktoré sa idú testovať. Finálny dizajn však bude závisieť od spätnej väzby testujúcich / Instagram

Len pred pár dňami sme písali článok o tom, ako sa Instagram hodlá vysporiadať s používateľmi, ktorí si kupujú sledovateľov. Aj toto je totiž súčasť plánu urobiť z Instagramu tú najdokonalejšiu sociálnu sieť. Nie každému však tieto zmeny vyhovujú.

Zakladatelia Instagramu napríklad pred časom oznámili, že svoje "dieťa" opúšťajú, pretože nadobudli pocit, že sa musia v živote posunúť ďalej. Neoficiálne správy však hovoria o tom, že do smerovania Instagramu až príliš zasahoval Mark Zuckerberg a im sa jeho nanútené rozhodnutia nepáčili, preto sa rozhodli odísť.

Najnovšie z kategórie: Instagram

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio