MOBIL.sk MOBIL.sk

Cez YouTube si budete môcť pozrieť celé filmy aj zadarmo
zdroj: pexels.com

Cez YouTube si budete môcť pozrieť celé filmy aj zadarmo

Rocky, Terminátor či Pravá blondýnka. Aj tieto filmy si môžete pozrieť cez YouTube zadarmo a legálne!

Možno viete, že na YouTube sa okrem zábavných kompilácií mačiek nachádzajú aj celé filmy. A nie, nemyslíme tým teraz nelegálne nahraté filmy, ktoré si môžete pozrieť, ak ich spoločnosť dostatočne skoro nevymaže. YouTube ponúka množstvo filmov, ktoré si za určitý poplatok môžete vychutnať. 

YouTube sa ale teraz snaží priniesť svoju ponuku filmov aj ľuďom, ktorí zaň nechcú platiť. Medzi filmy pridal niekoľko titulov, ktoré si môžete pozrieť zadarmo. Musíte sa ale pripraviť na prerušovanie reklamami. O tejto novinke informoval portál AdAge a údajne ho pridali potichu už minulý mesiac.

zdroj: pixabay.com

Momentálne je na YouTube k dispozícií 100 bezplatných filmov od klasík ako Rocky a Terminátor až po neznáme „prepadáky“ ako Agent Cody Banks. Rohit Dhawan, riaditeľ produktového manažmentu YouTube, sľubuje, že v budúcnosti sa môžeme tešiť na ešte viac titulov.

„Na základe dopytu užívateľov sme videli túto príležitosť mimo ponuky platených filmov. Mohli by sme pridať filmy s reklamami zadarmo pre užívateľov? Tiež to predstavuje peknú príležitosť pre inzerentov,“ povedal Rohit Dhawan. Uvidíme, ako si YouTube so svojimi bezplatnými filmami poradí. Podobné bezplatné služby sa väčšinou vyznačujú horšou kvalitou a ponukou filmov, preto sú platené streamovacie služby ako Netflix podstatne populárnejšie. Vzhľadom na to, aký je YouTube veľký hráč, by sa mu ale mohlo podariť preraziť.

Najnovšie z kategórie: YouTube

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio