MOBIL.sk MOBIL.sk

Tak toto bolelo! Nový iPad Pro neprešiel bežným testom dolnosti a zlomil sa (VIDEO)
zdroj: JerryRigEverything / YouTube.com

Tak toto bolelo! Nový iPad Pro neprešiel bežným testom dolnosti a zlomil sa (VIDEO)

JerryRigEverything si kúpil nový 11 - palcový iPad Pro s tí čo nás sledujú pravidelne už zrejme tušia, čo nasledovalo.

YouTuber je známy svojimi videami, kde skúša odolnosť nových kúskov techniky najmä z prostredia smartfónov a tabletov. Nie je tomu inak ani teraz. Posvietil si na nový iPad Pro s uhlopriečkou 11 palcov a pri stoicky pokojnom komentovaní do neho začal rezať, nahrievať ho zapaľovačom a ohýbať.

Ako ste už z titulného nadpisu určite pochopili, iPad sa zlomil a to YouTuber ani nebol nútený vyvinúť extrémne veľkú silu. Meší z nových iPadov Pro tak doplatil na svoju tenkosť. Zlomil sa v miestach, kde je do hliníka na jednej strane vyvŕtaná dierka pre mikrofón a na strane druhej vyrezaný priestor pre bezdrôtové dobíjanie novej Apple Pencil. Jeho nožu neušla mimochodom ani ceruzka.

JerryRigEverything zo situácie nebol šťastný, pretože takto drahé zariadenie by jednoducho malo byť odolnejšie. Najmä ak si zoberieme do úvahy, že podobný problém sa už spoločnosti Apple stal v minulosti pri iPhonoch 6 a 6 Plus. Zároveň podotkol, že nový iPad Pro 11 stojí zhruba rovnakú sumu ako iPhone XR, ktorý je rozhodne menší a menej výkonný, takže aj tu je vidieť, ako sú nové iPhony umelo predražené.

Teraz si už však pozrite, ako sa test odolnosti zmenil na rozoberanie zariadenia. A pokiaľ ste si nový iPad pro už stihli zakúpiť, dávajte si naň pozor.

zdroj: JerryRigEverything / YouTube

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio