MOBIL.sk MOBIL.sk

Vyskladajte si vlastného smajlíka. S týmto online nástrojom sa to dá!
zdroj: MOBIL.sk

Vyskladajte si vlastného smajlíka. S týmto online nástrojom sa to dá!

Smajlíkov má v telefóne každý a je ich niekoľko stoviek, no nestalo sa vám už niekedy, že ste chceli vyjadriť niečo, na čo emoji obrázok jednoducho neexistuje? Teraz si ho môžete vyrobiť.

Emoji postavičky sú v dnešnej dobe veľmi obľúbenými. Používajú ich stovky miliónov ľudí pri kažodennej komunikácii. Odstraňujú totiž jednu z najväčších nevýhod písanej komunikácie. Emócie. Pridaním niekoľkých krátkych obrázkov do textu dokážete druhej strane veľmi jasne naznačiť, či si robíte srandu alebo ste svoju predchádzajúcu vetu mysleli smrteľne vážne.

Aj veľká (a stále sa rozširujúca) zbierka emoji však často nestačí na vyjadrenie všetkého, žo by človek chcel. Preto je tu nový webový nástroj, s ktorým si takéhoto smajlíka môžete relatívne jednoducho vyskladať podľa svojich predstáv a uložiť si ho. Nebude síce súčasťou klasických emoji, ale rozhodne vašu komunikáciu obohatí, keď ho ako obrázok priložíte k textu.

Takto vyzerá prostredie online nástroja Emoji Builder / Emoji Builder

Vytváranie emoji je možné protredníctvom webového nástroja Emoji Builder, za ktorým stojí človek menom Philipp Antoni. Stačí na svojom prehliadači otvoriť stránku http://phlntn.com/emojibuilder/ a začať vytvárať. Do celého procesu sa dostanete veľmi rýchlo a vytváranie bude veľmi intuitívne. Veľmi príjemnou súčasťou je aj generátor názvu na základe použitých prvkov, poprípade tlačidlo "randomize", ktoré vám začne vytvárať rôzne kombinácie a vy si stiahnete tú, ktorá sa vám bude najviac pozdávať.

Škoda len, že momentálne sa tam nenachádzajú všetky možnosti. Chýbajú niektoré tváre alebo nastavenie rôznych typov vlasov, ktoré ale zrejme časom pribudnú.

Najnovšie z kategórie: Tipy & Triky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio