MOBIL.sk MOBIL.sk

Spotify má vlastnú aplikáciu pre Apple Watch!
zdroj: Spotify

Spotify má vlastnú aplikáciu pre Apple Watch!

Aj z vašich hodiniek sa už môže stať knižnica hudby.

Najväčšia hudobná streamingová služba Spotify, ktorá len nedávno oslávila 10 rokov, mieri už aj na naše zápästia. Konkrétne teda na inteligentné hodinky Apple Watch, do ktorých by mala doraziť v najbližších týždňoch. 

Výhodou Spotify verzie pre Apple Watch je možnosť počúvania hudby pohodlne cez hodinky napríklad počas športovania, kedy by vám mobil možno zavadzal. Appku budete môcť pripojiť k reproduktorom, slúchadlám alebo iným zariadeniam, avšak zatiaľ chýba možnosť počúvania hudby a podcastov bez pripojenia k internetu. Spotify ale sľubuje, že neskôr pridajú aj offline režim.

zdroj: maxpixel.net

Spočiatku sa bude dať spustiť a pozastaviť prehrávanie hudby, preskočiť na nasledujúcu skladbu, presunúť sa v rámci skladby o 15 sekúnd, prípadne označiť pieseň ako obľúbenú. Okrem toho, že hudbu si môžete pridať do appky v hodinkách, dostanete cez ne prístup aj k hudbe vo vašom telefóne. Vďaka tomu budete môcť prepínať skladby aj napriek tomu, že váš mobil zostane vo vrecku či taške.

„Vieme, aké dôležité je mať hudbu na cestách, a preto vám s potešením prinášame novú aplikáciu Spotify pre mobilných užívateľov s Apple Watch,“ povedala spoločnosť. „S touto novou appkou si môžu užívatelia užiť vylepšený zážitok s lepším ovládaním a možnosťou bezproblémového pripojenia k reproduktorom alebo iným zariadeniam.“

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio