MOBIL.sk MOBIL.sk

Rus si prišiel kúpiť nový iPhone XS a zaplatil vaňou plnou mincí
zdroj: facebook.com / Ludmila Semushina

Rus si prišiel kúpiť nový iPhone XS a zaplatil vaňou plnou mincí

Nevieme, či si chcel muž vystreliť z predajcu, poukázať na konzumnú spoločnosť alebo len mal doma priveľa zbytočných mincií...

Kúpa nového iPhonu rozhodne nie je lacná záležitosť. Každý rok sa ceny za nový model pomaly zvyšujú a v dnešnej dobe si ho nemôže dovoliť každý. Základná 64GB verzia iPhonu XS napríklad presahuje cenu 1 000 eur. Kto by bol ale povedal, že takúto „pálku“ sa niekto rozhodne zaplatiť v minciach?

Verte či nie, v takom Rusku je aj niečo takéto možné. Do obchodu re:Store, ktorý je autorizovaným predajcom zariadení Apple v Rusku, prišiel muž, ktorý si namiesto peňaženky či platobnej karty doniesol celú vaňu mincí. Skupina jeho pomocníkov mu ju doniesla až do obchodu a muž nimi chcel zaplatiť za nový iPhone XS s 256GB kapacitou.

zdroj: facebook.com / Ludmila Semushina

Vo vani bolo približne 100 tisíc ruských rubľov, teda v prepočte asi 1 307 eur. Presne za toľko sa v Rusku najdrahší iPhone XS predáva. Keďže toľko veľa mincí na kope je poriadna váha pre jedného človeka, do re:Store napochodovala celá skupina mužov, ktorých môžete vidieť na fotografií počas čakania na iPhone.

S týmto absurdným príbehom prišla Ludmila Semushina, vedúca oddelenia PR skupiny, pod ktorú patria aj predajne re:Store. Na svoj Facebook zavesila autentickú fotku z celej situácie. To najlepšie na tom je, že predajca platbu prijal a začal prerátavať, či je vo vani dostatočne peňazí. Ktovie, či tam nesedí a nepočíta peniaze až doteraz.

Najnovšie z kategórie: iPhone

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio