MOBIL.sk MOBIL.sk

Na YouTube sa zjavil veľmi pekný koncept skladacieho smartfónu, ktorý určite stojí za vzhliadnutie! (VIDEO)
zdroj: Concept Creator / YouTube

Na YouTube sa zjavil veľmi pekný koncept skladacieho smartfónu, ktorý určite stojí za vzhliadnutie! (VIDEO)

Po mnohých únikoch informácií sme sa zhruba pred týždňom dočkali konceptu skladacieho smartfónu od Samsungu. Ten ho však nepredviedol v plnej paráde, pretože jeho dizajn ešte nebol finálny. Určite by si mohli vziať príklad z vizualizácie, ktorú predstavil skúsený youtubový kanál Concept Creator.

Určite nejde o žiadny definitívny dizajn nejakého zariadenia. Concept Creator je youtuber, ktorý si pracuje na voľnej nohe a z času na čas predstaví nejaký zaujímavý koncept, ktorým demonštruje svoj talent. Tentoraz sa zameral na chystaný skladací smartfón od Samsungu s názvom Galaxy F, ktorý by mala spoločnosť ukázať v plnej paráde už na ja r roku 2019. Nám neostáva nič iné, ako skonštatovať, že koncept sa vydaril.

Koncept Samsungu Galaxy F má dva displeje. Vonkajší s veľkosťou 4,58 palca a rozlíšením 1960 x 840 pixelov a vnútorný, ktorý je v zavretom stave zložený na polovicu. Po otvorení zariadenia sa nám ukáže uhlopriečka displeja merajúca celých 7,3 palca s rozlíšením 2152 x 1536 bodov a veľmi netradičným pomerom strán 4,2 : 3. Tento pomer by však mal byť ideálne pre komfortné prezeranie online obsahu.

zdroj: Concept Creator / YouTube

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio