MOBIL.sk MOBIL.sk

Apple sa opäť chváli! Toto hovoria odborníci na nové iPady Pro
zdroj: Apple.com

Apple sa opäť chváli! Toto hovoria odborníci na nové iPady Pro

Tak ako to bolo pri iPhone XR, aj v súvislosti s novými iPadmi Apple zverejnil tlačovú správu, do ktorej zahrnul vyjadrenia odborníkov zo svetových médií.

Zrejme nikoho neprekvapí, že tieto posudky sú plné superlatívov, ide predsa najmä o marketing. Na druhej strane si nové iPady Pro obdiv určite zalúžia, pretože sa jedná o naozaj výkonné tablety plné inovácií, ktorým môžu konkurovať akurát tablety Suraface od Microsoftu. Poďme sa teda pozrieť bližšie na veci, ktoré odborníci u nových iPadov Pro vyzdvihujú.

WIRED

"Z každého pohľadu sú nové iPady tým najlepším, najvýkonnejším a najschopnejšími iPadmi, aké som kedy používal. Ostatné tablety zahanbujú."

Laptop

"12,9 - palcový iPad Pro je najvýkonnejšie prenosné zariadenie, aké bolo kedy vyrobené. Procesor A12X Bionic v tomto tablete sa pri bežnej práci výkonom približuje notebookom približuje notebookom s procesormi Core i7 a pritom váži len 635 gramov."

The Independent

"Nový iPad Pro je obrovským vylepšením oproti predchádzajúcej generácii modelov a s prehľadom sa stáva najdokonalejším a najatraktívnejším tabletom vôbec. Jeho rýchlosť a všestrannosť je pozoruhodná, ponúka viac než bude bežná väčšina potrebovať. Pre profesionálov bude jednoznačnou voľbou."

CityNews

"Posledný iPad Pro od Apple je naozaj nádherný. Je ťažke ostať neohromený, keď ho do rúk vezmete poprvýkrát. A toto ohromenie pretrváva aj po tom, čo začnete objavovať, čoho všetkého je schopný. Je to mašina a bez debaty môj najobľúbenejší iPad."

Niekoľko z fráz bolo venovaných aj novej ceruzke Apple pencil, ktorá sa po novom magneticky pripína k telu tabletu, nabíja sa bezdrôtovo a podporuje ovládanie niektorých funkcií obyčajným poklepaním po zeruzke tak, ako to poznáme zo slúchadiel AirPods.

Digital Fireball

"Nová stylus Apple Pencil je jedným z najlepších produktov druhej generácie, aké som kedy videl. Už pôvodná Apple Pencil bola skvelým produktom, no jej nová verzia privádza tento koncept do dokonalosti."

Mashable

"Pri tomto intímnom kreatívnom procese som si uvedomil, že Apple sa nijako nesnaží zmeniť moje staré návyky. Apple sa dokonca ani nesnaží urobiť z iPadu Pro notebook, pretože sám o sebe ním nie je. Spoločnosť sa snaží o niečo väčšie - vynájsť nový spôsob kreativity pre novú generáciu, ktorá nie je viazaná na staré počítačové pravidlá klikania myšou."

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

╳ NEW iPad Pro. ⠀ Excited and proud to say that I’m one of the first artists in the World to create with @apple ‘s new #ipadpro & #applepencil ! ⠀ This is a crazy tool for experimental projects to merge digital drawings, traditional art and mobile photography together. ⠀ I’ve used some of my calligraphy paper sketches, @procreate app as the main tool, #shotoniphone photos and @adobe @lightroom apps for color editing. ⠀ This is the next level of my creativity. Some of these artworks will be used for my upcoming new clothing collection! Stay tuned.🤘🏻🔥 ⠀ _______________________ ⠀ Друзья, я стал одним из первых художников в мире, которые работают с новым айпадом от Apple! ⠀ Делюсь с вами актуальным сетапом — Скан моих каллиграфических работ, перевод в диджитал, мобильная съемка и коррекция в Lightroom, финальная работа в Procreate. ⠀ Получается очень удобное комбо для путешествий и работы там, где вдохновение приходит внезапно — на улице, в отеле, в метро. Везде! ⠀ И очень приятно быть в авангарде этого движения. Всем привет и ванлав из Нью-Йорка! Ждите принты из этой серии в рамках моей новой коллекции одежды. 🖤

Príspevok, ktorý zdieľa Pokras Lampas | Покрас (@pokraslampas),

Apple zároveň s týmito vyjadreniami uverejnil aj niekoľko prác, ktoré už na novom iPade Pro stihli vzniknúť. Ich autori sa nimi pochválili na sociálnych sieťach a pod obrázk nezabudli pripísať svoje pocity a dojmy, ktoré sú viac než pozitívne.

zdroj: Apple

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio