MOBIL.sk MOBIL.sk

Revolúcia je tu! Kde a kedy sledovať dnešné predstavenie skladacieho mobilu od Samsungu?
zdroj: youtube.com / samsung _dev

Revolúcia je tu! Kde a kedy sledovať dnešné predstavenie skladacieho mobilu od Samsungu?

Dnes sa konečne dozvieme niečo viac o dlhoročnom projekte známom pod menom Galaxy F.

Odkedy nám spoločnosť Apple predstavila prvý iPhone, koncept inteligentných mobilov zostal viac menej nezmenený. Isteže, odvtedy sa postupne zväčšovali displeje, zmenšovali okraje a zdokonaľovali technológie smartfónov, princíp ale zostával nezmenený. Zdá sa ale, že mobilná revolúcia, ktorá by to všetko mohla zvrátiť je už blízko.

Dnešná vývojárska konferencia Samsungu, ktorá sa začne o 19:00 nášho času, sa totiž bude niesť v znamení skladacieho mobilu. Juhokórejská spoločnosť je totiž jednou z najvýraznejších gigantov v tejto oblasti a ich produkt by mohol byť naozaj prelomový a udať trend, ktorým sa bude mobilný priemysel v budúcnosti uberať. 

zdroj: Samsung

Zatiaľ ale presne nevieme, ako to celé bude prebiehať. Je možné, že Samsung nám svoj skladací mobil predstaví a jeho predaj začne až ďalší rok. Hovorilo sa ale aj skôr o tom, že Samsung nám vlastne ukáže len prvé obrázky a informácie, pričom na reálne zariadenie si ešte budeme musieť počkať. 

Tak či onak, začiatku tejto „mobilnej revolúcie“ môžeme byť svedkom aj my. Samsung si pre nás pripravil živý stream na YouTube, ktorý nájdete pod článkom. Určite si preto nastavte pripomienku na siedmu hodinu, spravte popcorn a nezabudnite sledovať živú konferenciu z amerického San Francisca.

zdroj: youtube.com / samsung _dev

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio