MOBIL.sk MOBIL.sk

Motorola neprestáva chŕliť nové modely. Predstavila špeciálne edície G5S a G5S Plus!
zdroj: blog.motorola.com

Motorola neprestáva chŕliť nové modely. Predstavila špeciálne edície G5S a G5S Plus!

Značka, ktorá bola pri zrode mobilných telefónov a neskôr prekonala pád, podobne ako Nokia, opäť dostáva do formy. Po tom, čo ju od spoločnosti Google odkúpil gigant Lenovo, sa očividne ocitla v tých správnych rukách. Od začiatku roka predstavila celkom 8 smartfónov vo všetkých kategóriách a jasne dáva najavo, že nemieni prestať napredovať. Do ohňa mobilného biznisu prikladá ďalšie dve polienka.

Na blogu Motoroly sa včera objavil nový príspevok s telefónmi Moto G5S a Moto G5S Plus a Motorola v ňom uvádza: “V inováciách sme rýchli, takže vždy môžeme našim spotrebiteľom poskytnúť tie najlepšie funkcie.” Ide o dve špeciálne edície už predávaných modelov, tak sa na ne poďme pozrieť bližšie.

MotoG5S_LaydownCombo_LunarGray
blog.motorola.com

Moto G5S

Začneme modelom Moto G5S. Jeho uhlopriečka povyrástla na 5,2 palca a batéria sa zväčšila na 3000 mAh.Hlavný fotoaparát má po novom 16 Mpx s funkciou fázovým zaostrovaním. Predná kamerka má širokouhlý objektív a predný LED blesk, čo je špecialita Motoroly. 3 GB RAM dopĺňa 32 GB vnútornej pamäte a áno, vidíte dobre, nejde o žiadny plast doplnený kovom,

Moto G5S bude mať telo z jedného kusa podstivého hliníka. Procesor ostáva rovnaký ako v prípade “gépäťky”, Snapdragon 430 a nabíjať sa bude cez klasický Micro USB. V obchodoch sa Moto G5S objaví na jeseň tohto roka za cenu 249 eur. A napríklad Amerika tento model vôbec neuvidí.

MotoG5SPlus_NFC_LunarGray_ExplodedCamera
blog.motorola.com

Moto G5S Plus

Tento model je ešte o niečo zaujímavejší. 5,5-palcový displej, 4 GB RAM a 64 GB pamäte. Na zadnej strane nájdeme duálny fotoaparát o rozlíšení 13 Mpx v konfigurácii farebný + monochromatický čip, presne tak, ako u vlajkovej Moto Z2 Force.Aj tento model dostane tiež 3000 mAh batériu.

Procesor Snapdragon 625 sa postará o bezchybný chod zariadenia. Napriek tomu, že zariadenie sa špecifikáciami približuje vyššej strednej triede, nehľadajte v ňom NFC. Moto G5S Plus dostanete v obchodoch neskôr v tomto roku za odporúčanú cenu 299 €.

blog.motorola.com

Najnovšie z kategórie: Motorola

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio