MOBIL.sk MOBIL.sk

Toto by mal OnePlus začať oficiálne predávať! Tento YouTuber vytvoril priehľadný OnePlus 6T
zdroj: youtube.com / JerryRigEverything

Toto by mal OnePlus začať oficiálne predávať! Tento YouTuber vytvoril priehľadný OnePlus 6T

Ak vám príde čierny OnePlus 6T nudný, možno sa môžete inšpirovať Youtuberom menom JerryRigEverything. Aj keď len na vlastnú zodpovednosť...

Nový OnePlus 6T bol predstavený 29. októbra, teda pred týždňom. Čínsky „zabijak vlajkových lodí“ prišiel s novým dizajnom, väčšou batériou aj novým snímačom prstov zabudovaným priamo v displeji. Bohužiaľ, OnePlus sa rozhodol svoj nový smartfón priniesť len v dvoch farbách – matnej a lesklej čiernej. 

YouTuberovi menom JerryRigEverything, ktorý sa zaoberá najmä rozoberaním a testom odolnosti smartfónov, to očividne nestačilo. Rozhodol sa totiž vytvoriť si vlastnú „transparentnú edíciu“ nového OnePlus 6T, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani samotný výrobca a pokojne by ju mohol začať vyrábať.

zdroj: youtube.com / JerryRigEverything

Jerry nový smartfón rozobral a zo zadného krytu odstránil farbu, aby cezeň bolo vidno. Následne vylepšil batériu tým, že ju oživil červenou nálepkou a vrátil naspäť do telefónu. Výsledkom je OnePlus 6T s úplne priehľadným zadným krytom, cez ktorý vidno batériu a niektoré vnútorné komponenty. 

Jedinou nevýhodou Jerryho špeciálnej úpravy je fakt, že mobil stratí záruku a už nebude vodeodolný. Na druhej strane by ste ním ale určite zaujali okolie. Čo na tento vylepšený dizajn hovoríte vy? Kúpili by ste si takýto smartfón?

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio