MOBIL.sk MOBIL.sk

Speváčka Barbara Streisand raz zavovala Timovi Cookovi, len aby sa ho opýtala toto...
zdroj: The Late Late Show with James Corden / YouTube

Speváčka Barbara Streisand raz zavovala Timovi Cookovi, len aby sa ho opýtala toto...

James Corden je britský moderátor, herec a spevák, ktorý už dlhšiu dobu žne svetové úspechy so svojou šou The Late Late Show a formátom Carpool Karaoke. Tentoraz bola jeho hosťom speváčka Barbara Streisand, ktorá všetkých sledujúcich pobavila svojimi historkami v spojitosti so spoločnosťou Apple.

Carpool Karaoke je šou formát, ktorý sa odohráva v aute. James Corden si prizve hudobného hosťa a spoločne si na plné pecky púšťajú a spievajú jeho piesne počas jazdy. Tieto hudobné vstupy sú väčšinou prepojené krátkymi dialógmi a historkami.

O jednu z najzábavnejších sa v poslednej časti Carpool Karaoke postarala práve speváčka Barbara Streisand, ktorá prezradila, že raz voala samotnému šéfovi Apple, Timovi Cookovi. Jej dôvod bol veľmi prozaický. Nepáčilo sa jej, že hlasová asistentka Siri vyslovuje jej meno nesprávne. Namiesto zaslanej pripomienky tak zavolala rovno šéfovi Apple a poprosila ho o nápravu. Vraj je to najefektívnejší spôsob, ako veci napraviť.

Jej telefonát šéfovi Applu však nebol jediným. Keď bol v čele spoločnosti ešte Steve Jobs, tiež sa rozhodla svoj problém konzultovať so samotným šéfom spoločnosti. O čo konkrétne sa jednalo si už pozrite v priloženom videu. Napovieme, že Steve Jobs neostal svojej povesti nič dlžný.

zdroj: The Late Late Show with James Corden / YouTube

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio