MOBIL.sk MOBIL.sk

Takto by mohol vyzerať Samsung S10 s prednou kamerou skrytou pod displejom
zdroj: twitter.com/venyageskin1

Takto by mohol vyzerať Samsung S10 s prednou kamerou skrytou pod displejom

Celkom vydarený koncept od dizajnéra Bena Geskina...

Rok 2018 je už pomaly na konci a väčšina najdôležitejších smartfónov, ktoré sme tento rok očakávali, sú za nami. Takže sa momentálne môžeme pozerať dopredu na rok 2019 a prvá dôležitá udalosť bude veľký konferencia MWC vo februári, na ktorej očakávame okrem iného predstavenie nových smartfónov Galaxy S10 od Samsungu. 

Už teraz sa na svet dostali prvé úniky a dohady, s čím najpredávanejší mobilný výrobca príde. Vzhľadom na okrúhle označenie „S10“ by sme sa mohli dočkať naozaj významných zmien. Jednou z vlastností, o ktorých sa hovorilo, je extrémne vysoký pomer obrazovky k telu smartfónu, takže ešte tenšie rámiky v hornej aj dolnej časti. 

Keďže ale vieme, že Samsung nie je veľkým fanúšikom horných výrezov, hornú kameru by mohol umiestniť za displej a vyzerala by len ako nenápadná gulička v obrazovke. Už pred časom sa hovorilo o tom, že Samsung pracuje na technológií kamier ukrytých pod displejom a práve v Galaxy S10 by sme ich mohli prvýkrát vidieť.

zdroj: twitter.com / @VenyaGeskin1

S touto myšlienkou sa popasoval dizajnér Ben Geskin. Ten prišiel s realistickým konceptom Samsungu Galaxy S10 s drobnou čiernou kamerkou priamo v displeji. Jeho model vyzerá trochu futuristicky a smartfón na ňom vyzerá veľmi dobre. Uvidíme teda, či sa podobného dizajnu dočkáme alebo si pre nás Samsung pripravuje niečo úplne iné.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio