MOBIL.sk MOBIL.sk

Populárny Super Mario dostane svoju vlastnú knižnú encyklopédiu
zdroj: Otaku USA Magazine / YouTube

Populárny Super Mario dostane svoju vlastnú knižnú encyklopédiu

Pre fanúšikov Nintenda a hry Super Mario Bros sa chystá oficiálna encyklopédia, v ktorej sa o malom odvážnom inštalatérovi dozviete úplne všetko.

Po dlhom čakaní sa konečne začala predávať kniha Super Mario Bros. Encyklopedia. Tento titul už existuje nejakú dobu, no doteraz si ho mohli užiť iba obyvatelia Japonska. Po novom si však túto publikáciu môžu kúpiť ľudia po celom svete.

256 - stranová publikácia je dostupná hneď v dvoch verziách. Štandardná stojí 40 amerických dolárov a za špeciálnu edíciu s holografickým obalom zaplatíte rovný dvojnásobok (80 dolárov). Nech sa už človek rozhodne pre ktorúkoľvek verziu encyklopédie, dostane vyčerpávajúce množstvo informácií z histórie Super Maria. Encyklopédia bola vydaná pri príležitosti 30. výročia hry v roku 2015.

zdroj: Otaku USA Magazine / YouTube

Mohlo by sa zdať, že pri takejto príležitosti bude publikácia len marketingovou oslavou hry, lenže Nintendo na to šlo inak. Okrem rôznych informácií o postavách v hre, tipov tu nájdeme aj rozhovor s producentom hier menom Takashi Tezuka z Nintenda, ktorý sa rozrozprával aj o rôznych chybách a bugoch, ktoré hra v priebehu času obsahovala.

Pokiaľ ste vášnivým hráčom, určite vás publikácia poteší. Neobsahuje síce informácie o najnovších tituloch ako sú Super Mario Odyssey alebo Super Mario GO, ale ukrýva viac než tridsaťročné tajomstvá, ktoré sú autentickým pohľadom do histórie jednej hernej legendy.

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio