MOBIL.sk MOBIL.sk

Test odolnosti smartfónu Google Pixel 3 XL. Vydrží toho dosť, má to však jeden háčik
zdroj: JerryRigEverything / YouTube.com

Test odolnosti smartfónu Google Pixel 3 XL. Vydrží toho dosť, má to však jeden háčik

Spoločnosť Google nedávno predstavila novú generáciu svojich korporátnych smartfónov Pixel tretej generácie. A to je čas pre youtubera JerryRigEverything a jeho nože. Ako je na tom Google Pixel 3 XL s odolnosťou?

Je potrebné povedať, že čo sa týka konštrukcie, smartfóny Google Pixel 3 XL je na tom veľmi podobne než jeho menší brat Pixel 3. Majú totiž totožnú konštrukciu. JerryRigEverything si však na test vybral práve drahšieho súrodenca a začal mu spôsobovať škodu. Smartfón od Google sa však nepoddal.

Veľmi dobre dopadol test displeja ohňom aj ohýbanie. Jedinou vráskou na čele sa stala nová sklenená zadná strana. Kým klasické leštené sklo je na tom pomerne dobre, Pixel má na zadnej strane použité aj pieskované matné sklo a to už malo s predmetmi, ktoré sa oň zachytia dosť veľký problém. Zvyšok si pozrite vo videu.

Google Pixel 3 a Pixel 3 XL môžeme s kľudným svedomím označiť za odolné mobily. Je to vidieť aj vo videu, no zároveň vás chceme upozorniť, aby ste toto so svojím doma rozhodne neskúšali.

Najnovšie z kategórie: Google

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio