MOBIL.sk MOBIL.sk

Honor nám tento mesiac prinesie vlastné inteligentné hodinky
zdroj: Huawei

Honor nám tento mesiac prinesie vlastné inteligentné hodinky

Budú podobné ako Huawei Watch GT len s o niečo nižšou cenovkou.

Záver tohto mesiaca bude poriadne naplnený. 29. októbra sa dočkáme predstavenia nového OnePlus 6T, 30. októbra sa môžeme tešiť na hardwarovú konferenciu Apple s iPadmi Pro v hlavnej úlohe a 31. októbra nám Honor predstaví smartfón Honor Magic 2 s vysúvacou kamerou. Okrem neho má však táto čínska značka patriaca pod Huawei v rukáve aj ďalší produkt.

Pôjde o inteligentné hodinky Honor Watch. Samotná spoločnosť to zatiaľ nepotvrdila, ale na sociálnej sieti Weibo, ktorú môžeme pokojne nazvať bezodnou studňou únikov z technologických spoločností, sa objavil reklamný plagát na tieto smartwatch. 

zdroj: Weibo

Zdá sa, že pôjde o veľmi podobný produkt ako Huawei Watch GT, ktoré sme videli len nedávno počas predstavovania smartfónov Huawei Mate 20. Potvrdzuje to aj plagát, ktorý zobrazuje podobný dizajn hodiniek. Nemôžeme sa preto zrejme tešiť na celkom nový produkt, skôr len hodinky, ktoré sme už videli, akurát pod inou značkou. 

Očakávame, že podobne ako Huawei Watch GT, ani Honor Watch nebude poháňať Wear OS od Google, ale prídu s vlastným operačným systémom. Na rozdiel od hodiniek od Huawei, ktoré stoja v Európe 200 eur, by ale Honor Watch mali stáť o niečo menej. Nechajme sa ale prekvapiť, uvidíme, čo nám nakoniec 31. októbra Honor predstaví.

Najnovšie z kategórie: Smart Hodinky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio