MOBIL.sk MOBIL.sk

Dátum predstavenia OnePlus 6T sa presúva kvôli Apple. Spoločnos ale prišla s veľmi štedrým gestom
zdroj: mysmartprice.com

Dátum predstavenia OnePlus 6T sa presúva kvôli Apple. Spoločnos ale prišla s veľmi štedrým gestom

Zdá sa, že dva eventy veľkých technologických spoločností na jeden deň je proste priveľa.

Možno ste zachytili informáciu o tom, že OnePlus si naplánoval predstavenie svojej najbližšej vlajkovej lode na 30. október, teda v utorok. Stať sa to malo na konferencií v New Yorku. Nakoniec sa ale oficiálne predstavenie posúva o deň dopredu a novinky OnePlus 6T sa dočkáme už 29. októbra. Dôvodom je pritom konkurenčná spoločnosť Apple.

Predstavenie sa nakoniec presúva

Jabĺčková firma totiž pred pár dňami začala s rozposielaním pozvánok na ich hardwarový event, na ktorom plánujú predstaviť nové iPady Pro. A áno, tušíte správne, dátum vyšiel na ten istý deň ako predstavovanie OnePlus 6T. Navyše, rozdiel medzi oboma konferenciami mala byť len jedna hodina.

Riaditeľ OnePlus Pete Lau prišiel s dlhým vyhlásením na fóre spoločnosti, v ktorom vysvetlil, že po konzultácií s technologickými novinármi prišli k presvedčeniu, že ich udalosť by mohla byť zatienená. Preto pred nimi stálo veľmi náročné rozhodnutie. Na jednej strane tu boli fanúšikovia, ktorí majú rezervované letenky, hotelové izby a zmena dňa im môže výrazne narušiť plány. Na druhej strane ale nechceli, aby bol „jeden z najdôležitejších produktov v ich histórií ovplyvnený ďalším skvelým predstavením produktu.“

zdroj: mysmartprice.com

OnePlus nakoniec prišiel s veľmi štedrým gestom. Presunuli síce dátum predstavenia, ale ponúkajú možnosť vrátenia lístkov každému, kto sa nebude môcť v danom dátume dostaviť. Zároveň preplatia všetky náklady ľuďom, ktorí boli nútení zmeniť si lety alebo ubytovanie. Takže fanúšikovia OnePlus z toho vlastne vo výsledku nevyjdú zle a nový mobil nebude zatienený iPadmi Pro. Tlieskame!

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio