MOBIL.sk MOBIL.sk

Milovníci hororov pozor! Táto hra vám do obývačky prinesie Krvavú Mary cez rozšírenú realitu
zdroj: imprezarioentertainment.com

Milovníci hororov pozor! Táto hra vám do obývačky prinesie Krvavú Mary cez rozšírenú realitu

Patríte k hardcore milovníkom hororov a máte pocit, že vás už nič len tak nevystraší? Tak potom by vás mohla zaujímať nová hororová hra Night Terrors: Bloody Mary.

Night Terrors je čerstvým počinom známeho režiséra Orena Peliho. To je muž, ktorý natočil filmy ako Paranormal Activity alebo Černobyľské denníky. Už to by mohlo napovedať, že pôjde o poriadne desivú hru, ktorá zrejme nebude pre každého. Najzaujímavejšie ale je, že využíva rozšírenú realitu, aby priniesla duchov a netvory priamo k vám domov.

Tentoraz sa Oren Peli rozhodol venovať legende o Krvavej Mary. „Úplne nové „Night Terrors“ oživujú legendu o Krvavej Mary a trápeniach, ktoré utrpí každý, kto je dosť nerozumný, aby ju zavolal,“ píšu autori. „Tento zlovestný príbeh sa šíri z úst do úst po stovky rokov ako varovanie. Ste dostatočne odvážni, aby ste vyslovili jej meno a prežili krvavý teror Krvavej Mary?“

zdroj: youtube.com / Imprezario Entertainment

Hru hráte tak, že v celom svojom dome pozhasínate svetlá a vezmete do ruky mobil. Do uší si nasadíte kvalitné slúchadlá a môžete spustiť hru. Následne poviete trikrát meno Krvavej Mary a celý horor začína!

Kamera vášho mobilu bude spolu s LED svetlom sledovať okolie a rozšírená realita ho naplní hrôzostrašnými príšerami ako duchovia či prízraky. Pripravte sa na zobrazovanie desivých textových správ, hovorov či posielanie strašidelných fotiek a videí. 

Hra je dostupná len pre iPhony. Stiahnuť si ju môžete, ak používate iOS 11 alebo novší priamo z App Storu za 2,99€. Tak čo, ste pripravení začať sa báť?

zdroj: youtube.com / Imprezario Entertainment

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio