MOBIL.sk MOBIL.sk

Na YouTube už nájdete recenzie lacnejšieho a farebného iPhonu XR!
zdroj: Sara Dietschy / YouTube

Na YouTube už nájdete recenzie lacnejšieho a farebného iPhonu XR!

Spoločnosť Apple tento rok trochu výraznejšie prekopala svoju ponuku iPhonov a okrem veľkého XS Max predstavila aj lacnejšiu variantu iPhone XR. Ten dostane zelenú už 26. októbra do vyše 50 krajín sveta (vrátane Slovenska), no prvé recenzie o ňom sa na YouTube objavili už teraz.

iPhone XR sa dá predobjednať už od včera a Apple hlási, že niektoré farebné varianty sa začínajú vypredávať. To pre Apple značí veľmi dobré správy. V skutočnosti totiž nie je až o toľko lacnejší, než iPhony radu XS. Zdieľa s nimi väčšinu parametrov a v niektorých prípadoch svojich vyspelejších súrodencov aj predčí.

Záujemcovia o iPhone XR teda dostanú rovnaký fotoaparát, funkciu Face ID alebo rovnaký procesor, čo sú hlavné devízy iPhonu XS (Max). Liquid Retina LCD displej má horšie parametre ako OLED Super Retina, ale jedným dychom dodávame, že nie je vôbec zlý. Mal by dosahovať zobrazovacích kvalít iPhonu 8. Pozitívnym prekvapením je však výdrž batérie lacnejšieho iPhonu. iPhone XR by mal byť iPhone s najlepšou výdržou vôbec.

Viac názorov na nový iPhone XR si pozrite v spomínaných YouTube videách, ktoré priniesli najznámejší technologickí recenzenti. Tí prezradia, ako sa im iPhone XR používal a čo ich na ňom prekvapilo alebo naopak sklamalo. Ak máte problém s angličtinou, nastavte si v youtube nastaveniach videa automatické titulky alebo ich preklad do slovenčiny.

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio