MOBIL.sk MOBIL.sk

Apple rozposiela pozvánky na svoj najbližší event. Vieme, kedy nám predstavia nový iPad Pro!
zdroj: Phonearena

Apple rozposiela pozvánky na svoj najbližší event. Vieme, kedy nám predstavia nový iPad Pro!

Zapíšte si do kalendárov dátum 30. október. Vtedy totiž uzrú svetlo sveta nové iPady Pro.

V poslednom čase sme čítali stále viac informácií o tom, že veľká hardwarová konferencia Apple sa bude konať už tento mesiac. Túto informáciu nám nakoniec potvrdila aj samotná spoločnosť, keď začala rozposielať oficiálne pozvánky. Fanúšikovia prvej americkej spoločnosti s hodnotou 1 miliardy dolárov si môžu do kalendárov zapísať 30. október.

Udalosť sa bude odohrávať v Brookline v New Yorku. Očakávame, že nám Apple predstaví novú sériu svojich tabletov iPad Pro v 11 a 12,9 palcovej verzií. Mali by sme sa dočkať nového dizajnu s menším telom a tenšími rámikmi. Navyše, zrejme dáme zbohom aj charakteristickému Home Buttonu, ktorý sa z iPhonov vytratil už minulý rok.

zdroj: phonearena.com

Nové iPady budú poháňané novým Apple A12X Bionic procesorom pre dostatočný výkon. Namiesto Lightning konektora by mali ponúknuť moderný USB-C konektor a tiež sa hovorilo o funkcií Face ID na odomykanie pomocou tváre.

Vráťme sa ale ešte k oficiálnym pozvánkam. Tentoraz sa Apple rozhodol prísť s viacerými rôznymi pozvánkami aj keď v rovnakom štýle. Je na nich napísané „Vo výrobe je toho viac“ a dominuje im veľké logo jabĺčkovej spoločnosti. To je ale na každej pozvánke v inom dizajne. Podľa portálu Phonearena tým Apple naznačuje nový level kreativity a môže to znamenať predstavenie druhej generácie Apple Pencil.

zdroj: phonearena.com
zdroj: phonearena.com

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio