MOBIL.sk MOBIL.sk

Slúchadlá Apple AirPods začínajú byť v Európe vypredané. Môže to znamenať len jedno...
zdroj: pixabay.com

Slúchadlá Apple AirPods začínajú byť v Európe vypredané. Môže to znamenať len jedno...

Žeby sa spoločnosť rozhodla aktualizovať svoje už dva roky staré Bluetooth slúchadlá?

Nestáva sa často, že by spoločnosť Apple mala problémy s dodávaním ich produktov. Len veľmi málo krát vidíme na Apple stránke produkt, ktorý je vypredaný a ak sa to stane, zvyčajne to znamená jednu vec. Nová generácia je už na ceste. Teraz sa niečo také začína stávať bezdrôtovým slúchadlám Apple AirPods. 

Apple AirPods boli predstavené pred dvoma rokmi spolu s novým iPhonom 7. Tieto charakteristické Bluetooth slúchadlá sa ale odvtedy nedočkali novej generácie. V USA sú zatiaľ stále k dispozícií a môžete si ich kúpiť, avšak viaceré krajiny ako napríklad Španielsko, Francúzsko či Anglicko, s nimi začína mať problém. Mohol by to byť znak, že druhá generácia je na ceste.

zdroj: LWYang | wikipedia.org

Podľa doterajších informácií to vyzerá tak, že AirPods 2 by mali prísť s podobným dizajnom ako verzia z roku 2016. Zmenou by ale mala byť odolnosť voči vode a tiež nový audio procesor. Ten by mal zabezpečiť lepší zážitok z hudby, dlhšiu výdrž batérie a tiež neustále zapnutú Siri, pripravenú odpovedať na vaše otázky. 

Zatiaľ ale ide len o špekulácie a bohužiaľ nemáme žiadne väčšie dôkazy o tom, že AirPods 2 sú skutočne na ceste. Ak to tak ale je, môžeme ich očakávať na evente kalifornskej spoločnosti, ktorý sa bude konať 30. októbra a na ktorom očakávame predstavenie nových iPadov Pro.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio