MOBIL.sk MOBIL.sk

Chapík sa rozhodol, že svoju priateľku zo žartu predá cez internet. Ponúkali mu za ňu desiatky tisíc!
zdroj: TheChive

Chapík sa rozhodol, že svoju priateľku zo žartu predá cez internet. Ponúkali mu za ňu desiatky tisíc!

Dale Deeks je obyčajný britský muž, ktorý si zo svojej priateľky rád robí žarty. Ten posledný skončil prekvapivo a sám autor ostal zaskočený odozvou, keď sa ju jednoducho pokúsil predať na internete.

Všetko sa to začalo veľmi nevinne. Táto dvojica jedného dňa navštívila jazdecký obchod. Dale zobral konský bičík a udrel ním svoju priateľku po zadku. Tú to samozrejme bolelo a keďže mu nechcela ostať nič dlžná, vytrhla mu bičík z ruky a naložila mu 10 rán.

Dale so svojou priateľkou si zo seba často robia žarty / TheChive

Takto by sa mohli navzájom mlátiť do nekonečna, ale Dalea napadla lepšia forma odplaty. Rozhodol sa, že na internet zavesí inzerát, kde svoju priateľku predá. Rozhodol sa pre predajný portál eBay. Napísal ponuku, krátky popis, pridal fotku a spustil aukciu. Povodne mal zámer to poslať len najbližším priateľom, aby sa na tom zabavili.

Všetko mu začalo dochádzať asi po 24 hodinách, keď mala ponuka 82 tisíc videní a stala sa virálnou. Svoj záujem kúpiť si peknú blondýnku prejavilo až 100 ľudí a jej cena sa vyšplhala na 119 tisíc amerických dolárov. Text inzerátu sa niesol v takomto duchu.

Daleov inzerát na eBay / TheChive

"Priateľka na predaj. Začalo to ok, ale po chvíli to začalo byť len neustále hučanie, ktorý nie a nie prestať. Jej telo je vcelku slušné, ale nesie známky použitia (Som len úprimný). Nemá žiadne väčšie vady, ale ako vidíte, už je použitá. Prosím, majte na pamäti, že má už 37 rokov. Hneď ráno zvykne bývať temperamentná, keď sa zahreje, hučanie ustane, ale klamal by som, keby som povedal, že úplne..."

Daleovi sa postupne začali ozývať záujemcovia a on si uvedomil, čo spravil. Našťastie bol jeho inzerát čoskoro z eBay stiahnutý, pretože tak trochu porušoval obchodné podmienky spoločnosti eBay a tak trochu aj ľudské práva. Pár sa však nad tým celým nakoniec iba smial. Nikdy by si neboli pomysleli, že ich súkromný žart bude mať takú odozvu.

Zhruba po 24 hodinách si portál všimol, že inzerát nie je úplne v poriadku / TheChive

"Bol by som vcelku smutný, keby odišla, ale zas by som nebol smutný tak veľmi, pretože za tých 119 tisíc dolárov by som mohol plakať vo svojom novom Ferrari alebo Lamborghini," hovorí Dale.

Na záver sa už len ostáva zamyslieť, či je to naozaj na smiech, že v roku 2018 sa na internete nájdu ľudia, ktorí by boli ochotný kúpiť si človeka.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio