MOBIL.sk MOBIL.sk

Google tvrdí, že nový Pixel 3 fotí lepšie ako iPhone XS. Pozrite sa na toto úžasné porovnanie!
zdroj: Google

Google tvrdí, že nový Pixel 3 fotí lepšie ako iPhone XS. Pozrite sa na toto úžasné porovnanie!

Rozdiel v svetelnosti je naozaj obrovský. Až sa nám to nechce veriť...

Google včera predstavil dvojicu nových smartfónov Pixel 3 a Pixel 3 XL. Aj napriek tomu, že na zadnej strane nájdeme len jeden fotoaparát, spoločnosť označila svoje mobily za „najlepšie mobilné fotoaparáty.“ Ide o pomerne odvážne tvrdenie vzhľadom na konkurenciu od Huawei, Samsungu či Apple.

Mobily prichádzajú s rovnakou 12MP zadnou kamerou, ktorá je podporovaná špeciálnym čipom Pixel Visual Core, vytvoreným na zobrazovanie. Podľa Google sú vďaka tomu lepšie ako nové iPhony XS. Aby to dokázali, ukázali nám porovnanie dvoch fotografií, zhotovených pri horších svetelných podmienkach. 

zdroj: Google

Pri fotení bola použitá funkcia Night Sight, ktorá je určená na nočnú fotografiu. Vďaka nej nebudete podľa Google „už nikdy používať váš blesk.“ Ako vidíte, fotografia z Pixelu 3 je omnoho jasnejšia a krajšia ako tá z iPhonu XS. Aj keď samozrejme, aby sme potvrdili, že novinky fotia skutočne lepšie, budeme si musieť počkať na oficiálne testy po tom, čo Pixely vstúpia do predaja. Zatiaľ ale vyzerajú tak, že pôjde minimálne o adeptov na najlepšie fotomobily roka.

Najnovšie z kategórie: Google

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio