MOBIL.sk MOBIL.sk

YouTuber si vystrelil zo státisícov fanúšikov! Dokázal, ako slepo nasledujú Google a hejtujú Apple
zdroj: youtube.com / Jonathan Morrison

YouTuber si vystrelil zo státisícov fanúšikov! Dokázal, ako slepo nasledujú Google a hejtujú Apple

Fanúšikov spoločnosti Apple a tiež konkurenčných Android telefónov by sme mohli občas prirovnať k fanatikom. Dokázal to youtuber Jonathan Morrison, keď si vystrelil zo svojich fanúšikov na Instagrame.

Jonathan Morrison sa na YouTube venuje technológiám a recenziám na rôzne technologické novinky. Na svojom kanáli má 2,5 milióna sledovateľov, z ktorých niektorí fandia Apple a niektorí Androidu. Za posledné roky musí čeliť návalu „fanatických“ používateľov, ktorí kritizujú ostatné značky a myslia si, že práve tá ich je najlepšia. 

Rozhodol sa preto spraviť malý experiment. Na svoj Instagramový profil, ktorý sleduje takmer 350 tisíc ľudí, nahral dve selfie fotky s popisom, že testuje Pixel 2, minuloročnú vlakovú loď od Google.

zdroj: Twitter.com / tldtoday

V skutočnosti ale išlo o fotografie nového iPhonu XS Max. Fanúšikovia okamžite začali chváliť ich kvalitu a tiež sa navážali do Apple a tvrdili, že Pixel 2 fotí omnoho krajšie fotky. iPhone tiež kritizovali za nedávnu kauzu ohľadom toho, že automaticky skrášľuje tvár a písali, že Pixel 2 to nerobí. Fanúšikovia Google a Androidov tak nevedomky chválili fotografiu od iPhonu, ktorý toľko nenávidia.

„Chcel som aby z toho vzišla menšia lekcia: Nedovoľte, aby vám vaša vopred urobená predstava alebo titulok prekrútil názor,“ povedal Morrison neskôr v svojom YouTube videu. „Pretože je jasné, že každý, kto predpokladal, že ide o Pixel, automaticky si myslel, že je oveľa lepší ako iPhone. Bol to ten istý iPhone XS Max, ktorý mal problémy s vyhladením tváre.“

zdroj: youtube.com / Jonathan Morrison

Najnovšie z kategórie: Android

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio