MOBIL.sk MOBIL.sk

Nokia včera predstavila svoje bezdrôtové slúchadlá
zdroj: Nokia

Nokia včera predstavila svoje bezdrôtové slúchadlá

Len včera sme písali o značke RHA a ich novinke v oblasti bezdrôtových True Wireless slúchadiel a dnes tu máme ďalších dvoch pánov na holenie. Nokia True Wireless Earbuds a Nokia Pro WIreless Earphones.

Nokia True Wireless Earbuds sú slúchadlá, ktoré sa budú opať snažiť uchmatnút zákazníkom najmä konkurenčnému Apple a ich modelu AirPods. Ide o drobné štuple, ktoré prichádzajú v elegantnom púzdre. Slúchadlá sú vodeodolné a vydržia prehrávať hudbu 3 a pol hodiny na jedno nabitie. Potom ich vložíte do púzdra môžete ich dobiť ešte 3 krát (spolu až 16 hodín prehrávania).

Nokia Pro Wireles Earphones sú trochu športovejším modelom. Slúchadlá sú pripevnené na golierovom páse, ktorý ich spája. Tieto slúchadlá vydržia hudbu prehrávať 10 hodín a podporujú aj vibrácie. Upozornia vás nimi na prichádzajúci hovor. Oboje slúchadlá podporujú prijatie hovoru bez toho, aby ste museli vyberať smartfón z tašky či vrecka.

Nokia je tak poslednou značkou, ktoré sa vrhla do vôd bezdrôtových slúchadiel. Uvidíme, ako sa jej produktom bude vodiť v relatívne tvrdej konkurencii. Spomeňme ešte ceny. Nokia True Wireless Earbuds by sa mali začať predávať v novembri za 129 eur a Nokia Pro Wireless Earphones za cenu príjemných 69 eur.

zdroj: Nokia

Najnovšie z kategórie: Nokia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio