MOBIL.sk MOBIL.sk

OnePlus prirovnáva snímač odtlačkov v displeji k najväčším vynálezom v histórií ľudstva
zdroj: youtube.com / Oneplus

OnePlus prirovnáva snímač odtlačkov v displeji k najväčším vynálezom v histórií ľudstva

Neprehnali to Číňania už trochu?

O dva týždne, 17. októbra, nám čínsky OnePlus predstaví svoju novú vlajkovú loď s názvom OnePlus 6T. Oproti OnePlus 6, ktorý bol predstavený na jar, prinesie viacero kľúčových zmien. Okrem celkom nového dizajnu sa dočkáme aj snímača odtlačkov zabudovaného priamo v displeji. 

Túto technológiu zatiaľ obsahuje len veľmi málo telefónov. Aj to sú všetko mobily čínskych výrobcov, ktorí sa neboja používať nové technológie. K nim sa teraz pripojí aj OnePlus a zdá sa, že je na seba veľmi hrdý. Prišili totiž s videom, v ktorom zobrazujú najväčšie vynálezy a kľúčové momenty v histórií ľudstva ako napríklad objavenie ohňa, postavenie pyramíd či parnej lokomotívy. Celé to zakončia záberom na OnePlus 6T so snímačom odtlačkov v displeji.

Technológia je to určite prelomová, ale žeby až takto? To už necháme na vašom posúdení, každopádne veta na záver je určite pravdivá: „A teraz nezastavíme.“ OnePlus aj naďalej plánuje robiť vrásky na tvári „tradičným“ výrobcom telefónov a dokazovať im, že dokáže spraviť to čo oni, ale za zlomkovú cenu. Veríme, že podobne to bude aj s OnePlus 6T.

zdroj: youtube.com / OnePlus

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio