MOBIL.sk MOBIL.sk

RHA TrueConnect: Bluetooth slúchadlá pre operačný systém Android, ktoré môžu smelo konkurovať AirPodom od Apple
zdroj: RHA

RHA TrueConnect: Bluetooth slúchadlá pre operačný systém Android, ktoré môžu smelo konkurovať AirPodom od Apple

Nabíjanie pomocou USB-C, Bluetooth 5 a 25 hodín výdrže na jedno nabitie? To je nový počin od škótskeho špecialistu na slúchadlá menom RHA.

Ľudom, ktorí sa o slúchadlá zaujímajú, je spoločnosť RHA veľmi dobre známa. Ide o škótsku firmu, ktorá patrí k top výrobcom. Ich najnovší model RHA TrueConnect iba potvrdzuje pozíciu spoločnosti vo svete a tak trochu sa bude snažiť dýchať na krk AirPodom od Apple. Už len pri letmom pohľade na špecifikácie zistíte, že mu to vcelku pôjde.

RHA TrueConnect

TrueConnect sú presne tým typom slúchadiel, ktoré má aj samotná spoločnosť Apple. Jedná sa o dve separátne slúchadlá do uší, ktoré sa nabíjajú prostredníctvom malého ochranného púzdra. Kým slúchadlá vydržia hrať na jedno nabitie celých 5 hodín, v samotnom púzdre nájdete šťavu ešte pre 4 ďalšie nabitia. Dokopy vám teda vydržia hrať celých 25 hodín. Púzdro podporuje rýchle nabíjanie (50 % za 15 minút) a dobijete ho jednoducho káblom s USB-C konektorom.

RHA TrueConnect

Slúchadlá na prenos hudby používajú úspornú technológiu Bluetooth 5 a podobne ako AirPody sú konštruované tak, aby antény v slúchadlách boli čo najdaľej od uší, aby sa zabezpečilo neprerušované prehrávanie hudby. RHA TrueConnect sú tiež odolné voči potu či postriekaniu vodou s certifikáciou IPX5. Oproti svojej priamej konkurencii majú naviac funkciu na odstraňovanie ruchov okolia, vy si tak budete môcť vychutnať ničím nerušený hudobný zážitok.

RHA TrueConnect

Výrobca tiež sľubuje výbornú kvalitu mikrofónov vďaka cielenému rozmiestneniu mikrofónov priamo k ústam človeka. RHA TrueConnect tiež budú kompatibilné s väčšinou hlasových asistentov. Stále je tu možnosť, že tieto funckie a tiež zvukový prednes bude lepší na papieri ako v realite, ale RHA má skrátka skúsenosti s produkovaním slúchadiel, tak snáď sa to odrazí aj na kvalite tohto konkrétneho modelu.

Vcelku príjemnou je ohlásená cena. Tá sa bude pohybovať na hranici 170 eur, čo na takto vybavené slúchadlá vôbec nie je zlé. Slúchadlá RHA TrueConnect pôjdu do predaja 18. októbra.

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio