MOBIL.sk MOBIL.sk

V operačnom systéme iOS 12.1 dostane emoji obrázok aj Sajfova show na YouTube
zdroj: MOBIL.sk

V operačnom systéme iOS 12.1 dostane emoji obrázok aj Sajfova show na YouTube

Operačný systém iOS 12 sa ešte ani nestihol ohriať na našich zariadeniach a Apple už pracuje na verzii 12.1, ktorá okrem iného prinesie zhruba 70 nových emoji a opraví niekoľko chýb.

Nové emoji sa budú týkať plešatých ľudí a kučeravých ľudí, na svoje si prídu aj rišaví a tuež ľudia so sivou pokrývkou hlavy. Solnička, kompas, kufor či skateboard, to všetko budú nové obrázky, ktorými ľudia budú môcť vyjadriť svoje emócie. Na svoje si však prídu aj milovníci zvierat. Do zoznamu emoji pribudne aj labuť, medvedík čistotný, rak, páv či papagáj.

Zrejme najviac exotickým zvieraťom bude lama, z ktorej bude mať radosť minimalne jeden Slovák a ním je Sajfa, ktorý prednedávnom na YouTube odštartoval už 6. sériu svojej obľúbenej show Level Lama.

Ukážka nových emoji obrázkov v ichystanom OS 12.1

zdroj: Apple

Nové emoji postavičky však nebudú jedniným vylepšením. Apple už klasicky opraví niektoré chyby. Jednou z tých podstatnejších má byť odstránený problém s bezdrôtovým nabíjaním, ktorým trpia najnovšie iPhony XS a XS Max. Aj keď sa chyba neprejavuje u každého, je vcelku otravné, keď smartfón za viac než 1100 eur nereaguje korektne pri položení na bezdrôtovú nabíjačku. Server CNET však uvádza, že s príchodom iOS 12.1 by mal byť tento problém minulosťou.

Aktualizácia iOS 12.1 sa momentálne verejne testuje vo svojej druhej beta verzii a na iOS zariadenia dorazí neskôr túto jeseň.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio