MOBIL.sk MOBIL.sk

Google nás láka na technológiu Active Edge v Pixeloch 3. Pozrite sa na tak trochu absurdné japonské video
zdroj: youtube.com / Google Japan

Google nás láka na technológiu Active Edge v Pixeloch 3. Pozrite sa na tak trochu absurdné japonské video

Google Pixel 3 a Pixel 3XL sú určite jedny z najočakávanejších smartfónov tohto roku. Technologický gigant ich plánuje predstaviť už budúci týždeň a príde s viacerými zaujímavými funkciami. Jednou z nich je technológia Active Edge, na ktorú sa nás Google snaží navnadiť v novom videu.

Túto funkciu obsahovali aj staršie vlajkové lode Pixel 2 a Pixel 2 XL. Ide o špeciálne „tlačidlo“, ktoré sa aktivuje po tom, čo telefón stlačíte v ruke. Vďaka tomu môžete aktivovať napríklad Google Assistanta alebo stlmiť zvuk vyzváňajúcemu telefónu.

Video je primárne určené pre japonský trh, takže podľa toho aj celá reklama vyzerá. Ak ste už prišli do kontaktu s japonskými reklamami a programami, tak viete o čom hovoríme. Ľudia v nej tak trochu absurdne stláčajú všetko okolo teba od balónikov až po hlavu dieťaťa. 

zdroj: youtube.com / Google Japan

Navyše, na internete sa už rozbehla diskusia o tom, že reklama naznačuje aj farby Pixelu 3. V začiatku videa sa objímajú dvaja ľudia v pásikavých tričkách. Pásiky na nich aj na stene sú vo farbách, v ktorých podľa únikov majú prísť smartfóny Pixel 3. Je to ale len špekulácia a nevieme, či sa zakladá na pravde.

Smartfóny Pixel 3 a Pixel 3 XL majú vyjsť už budúci týždeň. Ich predstavenie je naplánované na 9. októbra a je možné, že sa dočkáme aj novinky v podobe inteligentných hodiniek Pixel. O všetkých novinkách vás samozrejme budeme informovať.

zdroj: youtube.com / Google Japan

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio