MOBIL.sk MOBIL.sk

Test, na ktorý sme všetci čakali! Samsung Note 9 vs iPhone XS Max v teste rýchlosti
zdroj: youtube.com / PhoneBuff

Test, na ktorý sme všetci čakali! Samsung Note 9 vs iPhone XS Max v teste rýchlosti

Podarí sa novému iPhonu XS Max konečne poraziť svojho rivala v teste rýchlosti?

Jedna z najväčších lákadiel iPhonov XS, XS Max a XR je nový procesor A12 Bionic, ktorý je podľa Apple až o 50% rýchlejší ako predchádzajúca generácia. Zväčšila sa aj ich pamäť RAM, ktorá má teraz 4GB, oproti 3GB v iPhone X. Benchmarkové testy ukázali, že v tejto zostave sú nové iPhony omnoho lepšie ako ich Android konkurencia a bez problémov ju prekonávajú.

Benchmark testy a číslo výkonu na papieri je však jedna vec a reálna rýchlosť druhá. Kráľom testov rýchlosti na internete je rozhodne YouTubový kanál PhoneBuff, ktorý sa teraz, tesne po začatí predaja, rozhodol otestovať iPhone XS Max. Postaviť ho proti rivalovi v rovnakej cenovej kategórií Samsungu Galaxy Note 9. 

zdroj: apple.com

V posledných testoch, kedy porovnávali iPhone X a Galaxy Note 9, vyhrala novinka od Samsungu na plnej čiare. iPhone totiž nedokázal udržať otvorené aplikácie na pozadí a na svojho súpera skrátka nestačil. Apple má tak šancu na odvetu a ukázať Samsungu, že je opäť v skvelej forme a chce naspäť titul najrýchlejšieho smartfónu sveta.

Ako test rýchlosti dopadol si už môžete pozrieť vo videu. Nebudeme už radšej nič prezradzovať...

zdroj: youtube.com / PhoneBuff

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio