MOBIL.sk MOBIL.sk

Motorola čoskoro predstaví autokameru
zdroj: motorola-fans.com

Motorola čoskoro predstaví autokameru

Motorola, to nie sú len smartfóny. Značka je známa aj vďaka mobilnému príslušenstvu, produktom pre domácnosť či doplnkovou elektronikou pre automobily.

Nejde však o Motorolu od Lenova, ktorá vyrába smartfóny. Na značku Motorola pre rôzne príslušenstvo má práva britská spoločnosť Binatone, ktorej patrí divízia Motorola Accesories vyrábajúca rôzne doplnky. Z jej portfólia vzíde aj nová autokamera.

car-camera-three
motorola-fans.com

Už v minulosti bola pod touto značkou predstavená miniatúrna kamera Dash Cam MDC100 s 2,7-palcovým displejom a rozlíšením 2 Mpx. Tento nový kúsok však vyzerá viac ako normálny digitálny fotoaparát nez klasická autokamera.

car-camera-two
motorola-fans.com

Bude nahrávať video v rozlíšení FullHD cez 25 mm širokouhlý objektív, 4-palcový displej bude mať rozlíšenie 854 x 480, nebude chýbať slot na pamäťové karty a vďaka jej zabudovaným parkovacím senzorom budete môcť bez problémov zaparkovať aj svoje staršie auto, ktoré nimi nie je vybavené.

motorola-fans.com

Cena novej autokamery od Motoroly sa bude pohybovať na hranici 85 € a podľa portálu Motorola Fans by mala byť čoskoro predstavená pre Európu a neskôr rovnako pre USA.

Najnovšie z kategórie: Ostatné (mobily)

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio