MOBIL.sk MOBIL.sk

Všetky tieto skvelé smartfóny budú predstavené už v októbri!
zdroj: Samacharnama.com

Všetky tieto skvelé smartfóny budú predstavené už v októbri!

Jeseň je spolu s ďalšími časťami roka relatívne plodným časom, čo sa týka smartfónov. Hneď niekoľko svetových značiek má naplánované predstavenie noviniek, na ktorých neúnavne pracovali. Budú medzi nimi aj tieto!

LG V40 ThinQ príde 4. októbra

LG je výrobca, ktorý si razí vlastnú cestu. Rozhodol sa, že nástupcov smartfónov nebude predstavovať každý rok v presne stanovený čas, ale pôjdi si po vlastnej osi. Od začiatku roka sme sa od tejto spoločnosti dočkali už troch noviniek z radu ThinQ. V30S ThinQ, V35 ThinQ a G7 ThinQ.

Modelu V40 ThinQ sa dočkáme už o pár týždňov. Má ponúknuť 6,4 -palcový POLED displej, výrez, čip Snapdragon 845, 6 GB RAM a celkovo 5 fotoaparátov na palube. Celý mobilný priemysel sa teda vyberá cestou, ktorú nastolila spoločnosť Huawei so svojím P20 Pro. Zadné fotoaparáty by mali mať rozlíšenie 12 + 16 + 12 megapixelov a predné kombo 8 + 5 megapixelov.

LG V40 ThinQ bude mať naozaj veľmi tenké rámčeky okolo displeja /
LG V40 ThinQ bude mať naozaj veľmi tenké rámčeky okolo displeja / @OnLeaks x @Slashleaks

Samozrejme nesmieme zabudúť ani na hlavnú devízu smartfónov od LG a tou je skvelí hi-res zvuk. LG V40 ThinQ príde s Quad DAC prevodníkom zvuku, funkciou Stereo Boombox, certifikáciou odolnosti IP68 a snáď aj s novým Androidom 9 Pie.

4. októbra sa o slovo hlási aj Nokia

Včera sa Nokia zmienila, že 4. októbra by rada ukázala ďalšieho zástupcu (alebo hneď viacerých) jej rodiny smartfónov. Aj keď sa v poslednej dobe dosť hovorí o Nokii 9, nie je isté či sa jej skutočne dočkáme. No na pláne by mal byť určite iný smartfón.

Údajná podoba Nokie X7 (7.1) / Mysmartprice

Nokia X7 alebo 7.1 by mal byť hrdým zástupcom vyššej strednej triedy, ktorý bude orientovaný na výkon a hranie hier. Všetko sa však potvrdí a vyvráti už 4. októbra.

Nové Pixely od Google sa ukážu 9. októbra

Ku všetkým smartfónom s Androidom ponúka Google svoju alternatívu už niekoľko rokov. Najprv ňou boli smartfóny Nexus a dnes je to značka Pixel. Prvé úniky dizajnu naznačujú, že sa dočkáme iba niekoľkých zmien vo vzhľade. Zrejme najväčšou by mal byť výrez u väčšieho Pixel 3 XL.

Google Pixel 3 a Pixel 3 XL z oboch strán / Nieuwemobiel.nl

Funkčne by malo pribudnúť bezdrôtové nabíjanie, zlepšiť by sa mali (už teraz vynikajúce) fotoaparáty smartfónov, na prednej strane sa udomácnia dokonca dve selfie kamerky a tiež to budú zrejme prvé smartfóny s čistým Androidom 9 Pie v základe.

Nové smartfóny radu Galaxy - 11. október

Samsung ohlásil na 11. októbra mysteriózne predstavenie z rodiny Galaxy. Teaser nám hovorí o "4 x zábave", čo by mohlo predznamenávať mobil strednej triedy s až 4 fotoaparátmi. Len včera Samsung predstavil model Galaxy A7, ktorý radikálnejšie zmenil zaužívané veci u Samsungu a do nižšej strednej triedy priniesol hneď tri hlavné fotoaparáty. Uvidíme, čoho sa teda dočkáme. Niekoľko fanúšikov dúfa, že uvidí skladací smartfón od juhokórejskej spoločnosti, ale ten sa očakáva až v novembri.

Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro prídu 16. októbra

Spoločnosti Huawei za posledný rok narástli krídla. Všetko sa to začalo modelom Mate 10 Pro, ktorý bol skvelý hneď v niekoľkých ohľadoch. Skvelý displej, umelá inteligencia, foťák, dizajn, skvelá výdrž batérie atď. Pokračovatelia tohto radu by však mali hranice posunúť na ešte vyšší level.

V takomto štvorcovom usporiadaní by mali byť fotoaparáty nového Huawei Mate 20 Pro / Xda-developers.com

Novinky prídu z procesormi Kirin 980, ktoré budú vyrábané 7 nm technológiou podobne, ako to má Apple pri nových iPhonoch. To znamená rýchlejšie, menšie ale hlavne úspornejšie procesory. Mate 20 ponúkne 6,3-palcový LCD displej a Mate 20 Pro až 6,9-palcový OLED displej a 3 fotoaparáty na zadnej strane.

OnePlus 6T nás prekvapí 17. októbra

Toto je jediný záber ukazujúci presná podobu nového OnePlus 6T. Veľa však napovedia aj nákresy na krabici, ktoré sa spoločnosti tiež nepodarilo utajiť / WinFuture

Tento dátu ešte nebol potvrdený oficiálne. Na internete ho prezradila znímka obrazovky z tohto smartfónu, ktorá zobrazovala práve tento dátum. Spoločnosti takto rady navnadzujú svojich fanúšikov.Lákadlom modelu OnePlus 6T bude jednoznačne 6,4-palcový AMOLED displej s veľmi pekným decentným výrezom v tvare slzy. A tento displej bude ukrývať ešte jeden poklad. Bude ním čítačka odtlačkov prstov zabudovaná v displeji. Neviem ako vy, ale my sa rozhodne tešíme!

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio