MOBIL.sk MOBIL.sk

Pozrite sa na fascinujúce video, ako sa vyrábali ohnivé či vodné ciferníky pre Apple Watch
zdroj: youtube.com / coolhunting

Pozrite sa na fascinujúce video, ako sa vyrábali ohnivé či vodné ciferníky pre Apple Watch

Žiadna počítačová animácia, ale poctivé filmárske umenie.

Inteligentné hodinky Apple Watch si tento rok prešli veľkými vylepšeniami. Dočkali sme sa väčšieho displeja, lepšieho reproduktora, výkonu a tiež celého zoznamu nových funkcií. Okrem toho nám Apple tradične priniesol aj niekoľko nových ciferníkov.

Ide napríklad o animáciu horiaceho plameňa, víriacej vody či pary. Na prvý pohľad by všetky tieto ciferníky mohli vyzerať ako robené počítačom, v skutočnosti sú ale reálne a nakrúcanie v špeciálnom štúdiu. A to aj napriek tomu, že displej hodiniek je maličký a rozdiel medzi počítačovou animáciou a realitou by nebol veľký.

Apple je ale spoločnosť, ktorá dbá aj na ten najmenší detail a nesnaží sa robiť si na svojej ceste skratky. Dnes bolo zverejnené video, ktoré ukazuje, ako presne boli jednotlivé ciferníky snímané a musím povedať, že výsledok je fascinujúci. Na nakrútenie ohňa použili naozajstný plameňomet a vodu naliali do skutočnej nádoby v tvare Apple Watch, ktorú následne rozprúdili. Do balóna zas nasypali farbený prášok a nechali ho vybuchnúť. Veď pozrite sa na to sami...

zdroj: youtube.com / coolhunting
zdroj: youtu.be

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio