MOBIL.sk MOBIL.sk

Obhájil Pocophone F1 v teste odolnosti povesť vlajkovej lode aj napriek svojej cene?
zdroj: JerryRigEverything / YouTube.com

Obhájil Pocophone F1 v teste odolnosti povesť vlajkovej lode aj napriek svojej cene?

Rok 2018 bol v mobilnom svete zaujímavý. Výrobcovia potvrdili svoj zámer prinášať vlajkové lode s cenou nad 1000 eur. To znamená, že tie lacnejšie dobre vybavené modely zdraželi a vytvoril sa tak priesot pre najlacnejšiu kategóriu hi-tech mobilov.

Tú v súčasnosti zastupuje napríklad Pocophone F1. Pred rokmi prišla na trh značka OnePlus, ktorá ponúkala to, čo ostatní akurát za polovicu ich ceny. A keďže štandardné vlajkové lode zdražovali, začal zdražovať aj OnePlus a jemu podobní výrobcovia ako Huawei a Xiaomi.

A práve značka Xiaomi si povedala, že vytvorí novú značku, ktorá bude ťažiť z vývoja smartfónov Xiaomi, ktorí je zaplatený už samotným predajom Xiaomi smartfónov. Vznikol tak Pocophone F1. Ten sa za svoje parametre rozhodne nemusí hanbiť a navyše ponúka viac než zaujímavú cenu.

Neutrpel však Pocophone F1 v rámci kvality? Predsalen sa niekde šetriť muselo. To sa pokúsil zistiť YouTuber JerryRigEverything, ktorý ho vôbec nešetril. Škriabal, rezal a ohýbal, no Pocophone F1 sa vôbec nezľakol. Veď si to pozrite sami.

zdroj: JerryRigEverything / YouTube.com

Najnovšie z kategórie: Xiaomi

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio