MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung si pre nás na 11. októbra prichystal prekvapenie!
zdroj: MOBIL.sk

Samsung si pre nás na 11. októbra prichystal prekvapenie!

Nasledujúce modely prémiového radu Galaxy S na nás čakajú až v novom roku. Samsung Galaxy Note9 bol predstavený zhruba pred mesiacom. Čo nám teda Samsung predstaví o necelý mesiac?

Juhokórejská spoločnosť naznačuje, že nové zariadenie z rodiny Galaxy nám priniesie viac možností, ako vyjadriť seba samého než akékoľvek iné zariadenie v minulosti. Pri ohlasovaní skladacieho smartfónu by sme si predstavovali mierne inú pozvánku. Pôjde teda o smartfón so štyrmi fotoaparátmi, o ktorom sa občas na internete našli zmienky?

Samsung

Na začiatku septembra priniesol prominentý leaker s twitterovým účtom Ice universe informáciu, že spolčnosť takýto smartfón naozaj chystá. Teraz sa číslo 4 objavuje aj na pozvánke v spojitosti so slovom zábava. Hovorí sa tiež o zariadení s nerozbitným displejom, na ktorom Samsung pracuje a podľa informácií tento smartfón prešiel testami odolnosti americkej armády. Zároveň však bude tento displej ohybný. Určite by sme privítali aj túto novinku, keďže rozbité displeje sú jednou z najväčších slabostí dnešných mobilov.

zdroj: Ice universe / YouTube

Do tretice tu však sú fámy o skladacom mobile od Samsungu a sám šéf spoločnosti pre televíziu CNBC nedávno oznámil, že ohybný smartfón by mal byť predstavený na jeseň tohto roka. Väčšina novinárov síce očakáva predstavenie skladacieho mobilu od Samsungu až na vývojárskej konferencii v novembri, ale šéf Samsungu sa rovnakom rozhovore vyjadril, že spoločnosť má vo vývoji oproti pôvodnému plánu náskok.

Spoločnosť Samsung ponúkne streamovanie tohto predstavenia na svojich stránkach. Viac sa dozvieme už 4. októbra. Teda pokiaľ niekto z novinárov nepríde s maketou alebo prototypom tohto záhadného zariadenia.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio