MOBIL.sk MOBIL.sk

Apple sa chváli 4K videom, ktoré je natočené novým iPhonom XS. Žiadny iný smartfón vraj nenatáča videá tak kvalitne!
zdroj: MOBIL.sk

Apple sa chváli 4K videom, ktoré je natočené novým iPhonom XS. Žiadny iný smartfón vraj nenatáča videá tak kvalitne!

Každý rok pri predstavení nových iPhonov sa Apple chváli technologickou vyspelosťou svojich noviniek. Tie sú zakaždým o desiatky percent lepšie, niekoľkonásobne rýchlejšie a vždy o nejaký ten kus kvalitnejšie. Nie je tomu inak ani tento raz.

Len pár hodín po predstavení noviniek spoločnosť Apple uverejnila 4K video, kde demonštruje kvalitu fotoaparátu nového iPhonu XS. Video má jednu minútu a 44 sekúnd a zachytáva objekty v režime 4K pri 60 snímkoch za sekundu.

Ako modely slúžia rôzne chcemické javy. Hlavnou témou je miešanie farieb, textúr a zachytávanie chemických reakcií. Príjemnou vecou je, že Apple nám vo videu neukazuje iba samotný výsledok, ale aj zábery zo samotného natáčania.

"Prvý pohľad na ohromujúci videozáznam nasnímaný novým iPhonom XS - najvyššou kvalitou videa na smartfóne vôbec. Voda, oheň, kov a svetlo boli použité na vytvorenie týchto očarujúcich scén pomocou 4K, Slo-mo a Time-lapse," tvrdí Apple.

Apple tvrdí, že ide o najkvalitnejšie video, aké môžete urobiť smartfónom. Pozrite si video nižššie a dajte nám vedieť v komentároch, či s týmto výrokom súhlasíte.

zdroj: Apple / YouTube

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio