MOBIL.sk MOBIL.sk

So Spotify si budete môcť stiahnuť do mobilu oveľa viac skladieb
zdroj: Pixabay

So Spotify si budete môcť stiahnuť do mobilu oveľa viac skladieb

Streamovacie služby je forma, ktorou sa dnes počúva hudba. Hudobné CD a DVD, či klasický mp3 formát sú v dnešnej dobe prežitkom. No aj v streamovaní sa veci musia hýbať ďalej, preto spoločnosť Spotify pristúpila k zásadnej zmene.

Ak používate streamovaciu službu Spotify a máte zaplatený premium účet, môžete si okrem iného sťahovať piesne a uložiť si ich na neskoršie počúvanie offline, keď nebudete mať prístup na internet.

Aj keď vám Spotify po zaplatení si prémiového účtu sľubovalo stiahnuť si skladby na vaše vnútorné úložisko, tento počet bol limitovaný na 3 333 piesní. To je vcelku veľa, ale pokiaľ využívate Spotify na 3 zariadeniach, razom sa môže stať, že by vám tento počet nestačil.

via GIPHY

Vzhľadom na neustále sa zvyšujúce kapacity úložiska u smartfónov a rovnako sa zväčšujúce kapacity pamäťových kariet, dnes už nie je potrebné sa obmedzovať, a tak Spotify prichádza s navýšením limitu pre piesne, ktoré si môžete uložiť. Tých bude po novom až 9 999 pre každé zariadenie, čo už je naozaj pekné číslo pre súkromnú hudobnú zbierku.

Ak používate Spotify na piatich zariadeniach, zoznam vašich offline piesní môže dosiahnuť hodnotu až 50 000. Aj keď je služba Spotify najrozšírenejšou svojho druhu, zrejme cíti tlak od konkurencie a akákoľvek konkurenčná výhoda jej môže pomôcť.

Aj keď si pravdepodobne väčšina z nás nestiahne 50 000 skladieb do svojich zariadení, zmenu rozhodne vítame.

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio