MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung Note 9 vraj príde v novej „polárne striebornej“ farbe. Takto bude vyzerať!
zdroj: Dávid Baránek

Samsung Note 9 vraj príde v novej „polárne striebornej“ farbe. Takto bude vyzerať!

Zima sa už pomaly blíži a spolu s ňou aj "mrazivá" farba pre Galaxy Note 9.

Samsung Galaxy Note 9 bol predstavený minulý mesiac. Ide o veľký 6,4 palcový smartfón, ktorý prišiel s masívnou 4000mAh batériou a celkom novým dotykovým perom s podporou Bluetooth. Zákazníci aj recenzenti si tento telefón veľmi rýchlo zamilovali aj napriek tomu, že jeho cenovka je vzhľadom na pomery Androidov vysoká – 1000 eur.

Galaxy Note 9 prišiel v troch rôznych farbách. Decentná čierna s názvom „Midnight Black“, o niečo výraznejšia ružová „Levander Purple“ a nakoniec modrá „Ocean Blue“ so žltým perom, ktorú poznáme z väčšiny reklamných fotografií a videí. 

zdroj: samsung.com

Teraz to vyzerá tak, že k týmto trom farbám sa pridá ešte minimálne jedna s názvom „Arctic Silver“, teda v preklade „Polárne Strieborná“. S touto informáciou prišiel užívateľ @Slashleaks z Twitteru, ktorý zverejnil aj obrázok novej farby. 

Strieborná ale nemusí byť jediná nová farba. Samsung zvykne s odstupom času predstaviť viacero farebných variant svojich smartfónov, aj keď nie všetky sú vždy dostupné vo všetkých častiach sveta. Nevieme ani, či bude „Polárne Strieborná“ dostupná celosvetovo alebo pôjde o exkluzivitu len pre niektoré trhy. @Slashleak totiž napísal, že táto farba bude v predaji v USA, o ostatných trhoch ale nepadla zmienka. Tak teda uvidíme, zatiaľ sa aspoň môžeme pokochať touto novou farbou...

zdroj: Twitter.com / @Slashleaks

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio