MOBIL.sk MOBIL.sk

Instagram má nové Superzoom efekty. Na svoje si prídu metalisti aj romantici!
zdroj: instagram-press.com

Instagram má nové Superzoom efekty. Na svoje si prídu metalisti aj romantici!

Instagram je naďalej na vzostupe a čím ďalej, tým viac ľudí prepadá jeho kúzlu. Obsahuje milióny nádherných fotografií a umožňuje ľuďom dostať sa bližšie ku svojim idolom. Sociálna sieť teda nezaháľa a snaží sa inovovať a pridávať funkcie.

Príbehy na Instagrame oslávili na začiatku augusta 2018 druhé narodeniny a podľa Instagramu ich denne vytvára a používa zhruba 400 miliónov ľudí, aby vyjadrili svoje emócie a ukázali, čo aktuálne robia. Preto nie je prekvapením, že Instagram vylepšuje práve túto časť svojej sociálnej siete.

Postupne sa v Príbehoch objavila možnosť pridávať rôzne typy písma, boomerang animácie, ankety, animované gify a mnoho ďalších vylepšení. Jedným z najobľúbenejších efektov je dnes už legendárny Superzoom (priblíženie).

Kedysi bol Superzoom najmä o dramatizácii scény priblížením za prítomnosti rovnako dramatickej hudby, no dnes je možností oveľa viac. Instagram sa rozhodol pridať nové efekty priblíženia, z ktorých si tak môžu vybrať aj ľudia, ktorí doteraz tento efekt ignorovali.

Ukážka nových efektov pre Superzoom

Medzi novými efektami nájdeme romantický superzoom so srdiečkami, ružovou farbou a retro hudbou, superzoom v štýle paparazzi s bleskami, trasúci sa superzoom s ohňom podfarbený metalovou hudbou, emo superzoom bummer s melancholickou atmosférou a ďalšie.

Ak ste verným fanúšikom instapríbehov, určite ste si už novinky všimli, ak nie, choďte sa na novinky v Instagrame pozrieť, určite stoja za vyskúšanie.

Najnovšie z kategórie: Instagram

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio