MOBIL.sk MOBIL.sk

Čo všetko nám Apple okrem iPhonov predstaví tento týždeň?
zdroj: maxpixel.net, pexels.com, wikipedia.org

Čo všetko nám Apple okrem iPhonov predstaví tento týždeň?

12. september nebude len o predstavovaní nových iPhonov...

Do azda jednej z najdôležitejších udalostí spoločnosti Apple zostáva už len necelý týždeň. Jednej z najdôležitejších preto, lebo nám Apple predstaví svoj najznámejší produkt – iPhone. Uskutoční sa to priamo v Apple Parku v auditóriu Steve Jobs Theater 12. septembra. Očakávame ale, že okrem nových iPhonov na budúci rok sa dočkáme aj ďalších zaujímavých produktov, na ktoré sa teraz spoločne pozrieme.

Apple Watch 4

Za posledné roky sme si zvykli, že k novým iPhonom neodmysliteľne patrí aj predstavenie nových inteligentných hodiniek od Apple. Je preto na mieste domnievať sa, že sa dočkáme Apple Watch v poradí už 4. generácie. Hovorí sa, že tie prídu so zatiaľ najväčšími dizajnovými zmenami – aj keď základné prvky zostanú rovnaké. Zmení sa displej, ktorý by mal byť až o 15 percent väčší a s tenšími rámikmi. V súvislosti s tým sa zrejme dočkáme aj väčšej baterky. Okrem toho by Apple mohol upustiť od klasických hardvérových tlačidiel a nahradiť ich nefyzickými tlačidlami s vibračnou odozvou podobne ako to spravil pri iPhone 7. 

zdroj: pexels.com

Nová generácia AirPods

Apple nám svoje vlastné slúchadlá predstavil ešte v decembri 2016. Odvtedy ich nijako nemenil, a preto by sme sa teraz, po dvoch rokoch mohli dočkať druhej generácie. Dohady hovorili o možnosti novej hands-free funkcie „Hey Siri“, ktorá by zapla hlasovú asistentku len hlasovým povelom, ale aj vylepšený bezdrôtový čip a nabíjacie puzdro. To nám spoločnosť ukázala už na minuloročnej konferencií, avšak do dnes ho nepustila do predaja.

maxpixel.net

Podložka AirPower

Spolu s nabíjacím puzdrom nám spoločnosť minulý rok predviedla aj vlastnú podložku na bezdrôtové nabíjanie. Na nej by ste mali dokázať súčasne nabíjať iPhone, Apple Watch aj nové slúchadlá Airpods. Ani podložky sme sa však do dnešného dňa reálne nedočkali, takže dúfame, že tentoraz to vyjde a AirPower pôjde v najbližších týždňoch do predaja.

zdroj: 9to5mac.com

Nový iPad Pro

Apple pracuje aj na novej generácií svojho najlepšieho tabletu iPadu Pro. Nevieme ale, či sa ho dočkáme už na najbližšej konferencií alebo v najbližších mesiacoch na inom evente. Faktom ale je, že by mal obsahovať výkonnejší A12x procesor (vylepšenú verziu toho, čo uvidíme v iPhone XS), tenšie rámiky a možno aj výrez v hornej časti. V súvislosti s tým očakávame aj zmenšenie tela iPadu Pro, pričom veľkosť displeja zostane rovnaká. Iné úniky ale napríklad hovoria, že horný výrez sa do iPadu nedostane, avšak Apple výrazne zmenší jeho rámiky. A áno, hovorilo sa aj o tom, že Apple sa zbaví 3,5mm jacku aj v iPade Pro.

zdroj: youtube.com / Soft WarX

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio