MOBIL.sk MOBIL.sk

iPhone 9 (2018) sa nám zrejme predstaví v týchto troch farbách
zdroj: slashleaks.com

iPhone 9 (2018) sa nám zrejme predstaví v týchto troch farbách

Biela, modrá, červená. Zdá sa, že najlacnejšie LCD iPhony prídu vo farbách slovenskej trikolóry...

Predstavenie tohtoročných iPhonov je na spadnutie, takže musíme rátať, že v najbližších dňoch nás bude zaplavovať viac a viac únikov z tejto spoločnosti. Už v minulosti sme sa dozvedeli, že Apple pre nás zrejme chystá omnoho viac farebných variant, než na aké sme zvyknutí. Povedal to analytik Ming-Chi Kuo, ktorý tvrdí, že sa dočkáme aj farieb, ktoré sme (s výnimkou plastového iPhonu 5C) doteraz nevideli.

@OnLeaks, užívateľ, ktorý sa už v minulosti postaral o presné úniky z Apple, tvrdí, že americkí inžinieri experimentujú s bielou, čiernou, šedou, červenou, modrou, žltou, oranžovou aj ružovou farbou. Nebolo ale celkom jasné, ktorý farbený variant bude patriť ktorému modelu. Vieme totiž, že Apple pre nás tento rok chystá hneď tri rôzne iPhony.

zdroj: slashleaks.com

Teraz sa na internet dostali tri fotografie, ktoré údajne zachytávajú pripravovaný 6,1 palcový iPhone 9 v troch rôznych farbách – červená, biela a modrá. Zdá sa teda, že Apple sa skutočne rozhodol upustiť od svojich „tradičných“ farieb a priniesť nám o niečo odvážnejšie výzory. Pripomeňme, že iPhone 8 bol predstavený v klasickej striebornej, zlatej a šedej farbe. Neskôr sa k nim pridala aj červená.

iPhony na fotografiách vyzerajú byť osadené do skleneného tela a kovového rámiku vo farbe samotného smartfónu. Treba ale podotknúť, že mobily vyzerajú skôr ako prototypy než funkčné modely. To ale neznamená, že aj originálne smartfóny nebudú vyzerať podobne. Vieme si vďaka nim aspoň predstaviť, ako budú nové farby vyzerať.

zdroj: slashleaks.com

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio