MOBIL.sk MOBIL.sk

Muž randil cez appky, aby sa mohol najesť zadarmo. Teraz ho čaká súd!
zdroj: wikimedia.org / army.mil

Muž randil cez appky, aby sa mohol najesť zadarmo. Teraz ho čaká súd!

Internet nám ponúka dávku anonymity a pocit bezpečia. Preto sa mnohí ľudia v online priestore zvyknú správať tak, ako by sa v reálnom živote nikdy nezachovali. Neplatí to však o všetkých. Niektorí ľudia web a appky len využijú na zrealizovanie svojich naozaj divných plánov v realite.

Ľudia sú rôzni. Sú medzi nami svedomité typy, ale tiež takí, ktorým morálka nič nehovorí. A presne toto je prípad muža menom Paul Guadalupe Gonzales, ktorý si vyslúžil prezývku "Dine-and-Dash Dater" (milovník schôdzok, ktorý sa naje a zdrhne).

Tento 45-ročný z Los Angeles muž mal totiž zaujímavú záľubu. Používal appky na zoznamovanie tak, ako všetci ostatní. Lenže jeho stretnutia so ženami mali veľmi netradičný scenár. Keď našiel svoju obeť, ktorá by s ním išla na večeru, mal v hlave iba jednu jedinú vec - ako utiecť bez platenia. Prišiel na rande, objednal si jedlo a pitie a jednoducho odišiel bez toho, aby zaplatil čo i len cent. Do nepríjemnej situácie takto dostal až 8 žien, ktorým spolu dlží 950 dolárov. Dotyčné to však nenechali len tak.

via GIPHY

Keď ho ženy nahlásili polícii, zistilo sa, že tento milovník ma toho za ušami podstatne viac, než len nezaplatené účty za jedlo a pitie. Má za sebou dva pokusy o vydieranie, jednu veľkú krádež, jednu malú krádež a podvôd. Gonzales napriek tomu tvrdí, že je nevinný, čo bude môcť dokázať už 7. septembra pred súdom. O incidente informovali miestne úrady.

Za všetko, čo urobil mu hrozí až 13 rokov v americkej štátnej väznici alebo zaplatenie kaucie 315 000 amerických dolárov. Nech počítame ako počítame, tie večere by ho zrejme vyšli lacnejšie. Páni, buďte milí na dámy z Tinderu a dámy, vy si vyberajte starostlivo, s kým sa rozhodnete ísť na rande.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio