MOBIL.sk MOBIL.sk

Žena pozvala naraz 100 mužov na rande cez Tinder. Žiadnemu z nich však o tých ostatných nepovedala!
zdroj: TWITTER / @BVDHAI

Žena pozvala naraz 100 mužov na rande cez Tinder. Žiadnemu z nich však o tých ostatných nepovedala!

Predstavte si, že si na Tinderi dohodnete rande s dievčinou a keď prídete ne miesto, zistíte, že vás je tam sto. Presne toto sa stalo mužom v New Yorku.

To, čo môže na začiatku vyzerať ako ďalšie obyčajné rande, môže skončiť úplne inak. Presvedčili sa o tom muži v americkom New Yorku, ktorí si dohodli rande so ženou menom Natasha Aponte. Obyčajná schôdzka medzi štyrmi očami sa však čoskoro zmenila na verejnú akciu s desiatkami účastníkov.

Viacero zúčastnených opisuje situáciu veľmi podobne. Pri prechádzaní fotiek u nich nastala zhoda so ženou menom Natasha. Jeden z nich si s ňou dohodol drink, ale Natasha to kvôli práci zrušila. O dva týždne neskôr sa však predsalen dohodli na stretnutí na Union Square, kde mal okolo šiestej podvečer vystupovať jej kamarát, ktorý robí DJ-a. Zatiaľ všetko nasvedčovalo tomu, že to bude normálne rande cez Tinder. Ale nebolo.

Fotka z podujatia zverejnená na Twitteri jedným z účastníkov / TWITTER / @BVDHAI

Chalan prišiel na miesto, našiel pódium DJ-a a tiež asi sto ďalších chalanov, ktorí tam prišli s rovnakým zámerom - spoznať Natashu. Krátko po príchode sa Natasha objavila na samotnom pódiu. Sprevádzaná ochrankou a istou ženou v drese rozhodcu prítomným vysvetlila, že všetkých mužov vlastne pozvala na rovnaké rande."Či už viete alebo nie, moje meno je Natasha a musím sa priznať, že som vás sem všetkých zavolala," povedala žena, ktorá je herečkou, modelkou a instagramovou speváčkou. "Každého z vás som sem zavolala na rande so mnou." Po týchto slovách nahnevaní chlapi Natashu vypískali.

Natasha pokračovala s vysvetlením, že vybrať si niekoho v zoznamovacej aplikácii je veľmi ťažké, tak sa rozhodla, že skúsi zavolať každého a vyberie si až na mieste. Prítomní muži vraj o ňu mohli zabojovať. To už bol ale dav mužov podstatne menší ako na začiatku. Natasha totiž začala niektorých mužov posielať preč. Domov museli ísť podporovatelia prezidenta Trumpa, fajčiari, konzumenti alkoholu a muži s výškou pod 178 cm. Neskôr sa začali súťaže v robení klikov, v behu a podobne.

Takto nejak to vyzeralo na námestí Union Sqare počas akcie "Natasha". Tu vidíme odpočítavanie pri súťaži v behu.

zdroj: Gothamist / YouTube

Ťažko povedať, čo motivovalo Natashu urobiť takýto skupinový event na výber mužov, ktorý ich určite do istej miery ponížil. Možno šlo o pokus získať si pozornosť médií a možno o niečo úplne iné. Na mieste bolo veľké pódium, ochranka, technika, kameramani, čo muselo stáť znáčný obnos peňazí. Server Gizmondo sa teda informoval na miestnych úradoch, či bolo zhromaždenie ohlásené a na koho meno.

Zistili, že zhromaždenie ohlásené a povolené bolo a že za ním stojí človek menom Rob Bliss a jeho spoločnosť Rob Bliss Creative.
Podľa informácií na sociálnej sieti Linked In je tento človek a jeho agentúra zodpovedná za virálne marketingové kampane, ktoré majú stovky miliónov vzhliadnutí, ale vo výsledku nestoja nič.

Inými slovami, pravdepodobne ide o konanie a akciu, ktorá bola vytvorená na objednávku pre nejakého klienta, ktorého meno sa skôr či neskôr dostane na svetlo sveta. Nie je známe, ako nakoniec samotný výber partnera dopadol. Jedno je však isté a spomínali sme to už v úvode. To, čo môže na začiatku vyzerať ako ďalšie obyčajné rande, môže skončiť úplne inak. Najmä v súčasnej dobe internetu.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio