MOBIL.sk MOBIL.sk

Tak toto je sila! Firma predáva iPhone Xs zo zlata za 100 tisíc, ktorý ešte neexistuje
zdroj: goldgenie.com

Tak toto je sila! Firma predáva iPhone Xs zo zlata za 100 tisíc, ktorý ešte neexistuje

Goldgenie začala s predpredajom iPhonov skôr ako samotná spoločnosť Apple...

Luxusná spoločnosť Goldgenie začala na svojej oficiálnej stránke predávať zlatý iPhone Xs 2018 v špeciálnej edícii. Tá sa nazýva Billionaire Solid Gold edition, teda miliardárska zlatá edícia. Mobil, ktorý je celý osadený v zlate stojí 100 tisíc libier, čo je v prepočte viac než 111 tisíc eur. Dobre, a čo je na tom také zvláštne? Nuž, iPhone Xs zatiaľ ešte nebol predstavený a teda neexistuje. 

Predstavenie nových iPhonov na tento rok očakávame už začiatkom septembra. Samozrejme, Apple o nich zatiaľ mlčí, a tak je veľkým prekvapením, že táto spoločnosť už začala s predpredajom. Na stránke majú napísané, že zlaté iPhony Xs budú posielať niekoľko týždňov po septembrovom spustení predaja. Zatiaľ si ho ale nadšení boháči môžu predobjednať a zaplatiť depozit vo výške 50 percent z ceny, teda 50 tisíc libier. 

zdroj: goldgenie.com
zdroj: goldgenie.com

iPhone X od Goldgenie je podľa popisu pokrytý 24 karátovým zlatom (aj keď na obrázku je napísané 18K) a malo by ísť o plne funkčný model. To znamená, že zlaté telo nenaruší NFC, bezdrôtové nabíjanie ani nezhorší kvalitu signálu. Navyše, poskytujú plnú záruku tak, ako keby si ho zákazníci objednali priamo z Apple. 

Súčasťou stránky sú aj špecifikácie pripravovaného iPhonu. Predajca síce píše, že „plné špecifikácie budú upravené po tom, čo sa iPhone 11 predstaví“, ale aj napriek tomu tam máme veľa zaujímavých informácií. Napríklad podporu Apple Pencil, o ktorej sme nedávno písali, 4GB pamäte RAM, procesor Apple A12 ale aj 19 MP kamera s 2 násobným optickým zoomom.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio