MOBIL.sk MOBIL.sk

5 najdivnejších videí na YouTube: Áno, toto ľudia skutočne natočili
zdroj: youtube.com / David Firth, youtube.com / ineurodreams

5 najdivnejších videí na YouTube: Áno, toto ľudia skutočne natočili

YouTube je jedinečná platforma, ktorá ponúka hodiny zábavy nad videami z celého sveta. Údajne tu nájdeme viac než 7 miliárd rôznych videí - niektoré z nich sú kvalitné viac, niektoré menej. A občas sa medzi nimi nájdu aj také, nad ktorými môžeme len nechápavo krútiť hlavou. Poďte sa s nami pozrieť na 5 najdivnejších videí na YouTube.

Banány explodujúce na hlave

Začneme hneď z ostra. Od roku 2009 je na YouTube video umelca Williama Lamsona z Brooklynu, ktorý si na seba natiahol masku s prichytenými banánmi naplnenými petardami. Následne sa natočil ako ich postupne odpaľuje. Video už prekonalo milión pozretí.

zdroj: youtube.com

Reklama na zmrzlinu, ktorá by sa asi do televízie nedostala

Cieľom reklamy je zaujať. Týmto heslom sa zrejme riadili tvorcovia reklamy na zmrzlinu menom Little Baby´s Ice Cream. Vytvorili totiž video, v ktorom muž potretý zmrzlinou naberá túto pochúťku na lyžičku a následne ju je. Už takto to znie celkom divne. Počkajte ale na to, keď si video pozriete...

zdroj: youtube.com

Desivá Stop-motion animácia

Na Youtube sa nachádza aj množstvo desivých videí, ktoré neodporúčame pozerať v noci. Možno im v budúcnosti venujeme samostatný článok. Zatiaľ len taká malá ukážka v podobe štvorminútového videa od muža menom David Firth, ktorý experimentoval so stop-motion animáciou. Vďaka hlavám, rukám, komornej atmosfére a znepokojivých zvukoch je to naozaj niečo, čo nechcete pozerať v noci. 

zdroj: youtube.com

Nafukovací superman

Ďalšie video v našom rebríčku pochádza z roku 2013, trvá päť minút a ukáže nám muža oblečeného do kostýmu supermana. Tento kostým následne postupne nafukuje, až kým z neho nie je veľká ľudská guľa. Nič viac, nič menej. Len si poviete: „prečo to tí ľudia vlastne robia?“.

zdroj: youtube.com

Pavúky, pavúky a zase pavúky

Na záver tu máme video, ktoré možno až tak divné nie je. Určite je ale dostatočne znepokojivé a najmä desivé pre ľudí trpiacich arachnofóbiou. A vlastne, zrejme aj pre ľudí, ktorí sa normálne pavúkov neboja. Stovky kmitajúcich nožičiek pred kameru nie sú vôbec príjemný pohľad, veď posúďte sami.

zdroj: youtube.com
zdroj: youtube.com

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio