MOBIL.sk MOBIL.sk

Dostupný Huawei Mate P20 Lite sa nám prvýkrát ukazuje v plnej kráse
zdroj: Huawei

Dostupný Huawei Mate P20 Lite sa nám prvýkrát ukazuje v plnej kráse

Pripravovaný čínsky mobil by mal dostať až 4 fotoaparáty.

Huawei pre nás podľa všetkého chystá nový model svojho dostupnejšieho smartfónu Mate P20 Lite. Pred dvoma týždňami unikli na povrch jeho špecifikácie (pripomenieme si ich nižšie) a teraz sme sa konečne dostali aj k fotografiám, ako by tento čínsky mobil strednej triedy mal vyzerať. 

Má výrez. Áno, podobne ako všetky modely série P20, aj Mate 20 Lite by mal prísť s horným výrezom, ktorý ale bude zrejme o trochu širší. Na zadnej aj prednej strane môžeme vidieť duálnu kameru. Mate 20 Lite by nám teda mal ponúknuť celkovo až 4 kamery na jednom tele. Podľa našich doterajších informácií by sa predná kamera mala skladať z 20MP a 2MP senzora a zadná z 24MP a 2MP, čo určite nie je zlé vzhľadom na cenu.

zdroj: @rquandt

Mate 20 Lite je pokrytý sklom a mal by prísť v zlatej a čiernej farbe. Na obrázku vidíme zlatú farbu. Vďaka sklu vyzerá Mate 20 Lite na prvý pohľad prémiovo a to aj napriek tomu, že ide o mobil strednej triedy. Jeho cena by mala byť 400 eur.

Čo sa spomínaných špecifikácií týka, mal by byť vybavený procesorom Kirin 710 s taktom 2,2GHz, 6GB pamäte RAM a úložiskom 64GB. Príde s celkom veľkým LCD displejom – až 6,3 palcov. A aby sme nezabudli, šťavu mu bude dodávať 3 650 mAh batéria a poháňať ho bude Android 8.0 Oreo. Predstavený by mal byť koncom augusta.

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio