MOBIL.sk MOBIL.sk

7 najabsurdnejších aplikácií, ktoré ste si mohli stiahnuť do mobilu
zdroj: maxpixel.net

7 najabsurdnejších aplikácií, ktoré ste si mohli stiahnuť do mobilu

Značenie miest, kde ste vykonávali potrebu aj virtuálna priateľka pre osamelých mužov... Smartfóny skrátka ponúkajú množstvo aburdných aplikácií a hier.

Google Play Store aj App Store od Apple sú obchody plné aplikácií. Niektoré sú kvalitné, niektoré už menej a občas sa medzi tisíckami appiek nájdu aj také, pri ktorých len nechápavo krútite hlavou a premýšľate, ako toto mohol niekto vymyslieť. Pozrite sa s nami na 7 najabsurdnejších aplikácií pre smartfóny. 

1. Confession

Aplikácia Confession, alebo v preklade spoveď, bola určená Katolíkom na vyznávanie svojich hriechov. Veriaci tak už nemusia chodiť do kostola a spovedať sa pred kňazom, stačí im len otvoriť appku, vybrať si zo zoznamu hriechov a následne si prečítať, čo musíte za svoje zlé skutky spraviť. Samozrejme, cirkev s touto aplikáciou nesúhlasila a označila ju za rúhanie. Nuž, tak zatiaľ musia veriaci aj naďalej chodiť ku kňazovi. 

zdroj: Little i Apps, LLC

2. Honey it´s me

Táto aplikácia je určená pre mužov, ktorí sa cítia príliš osamelo. Do smartfónu vám prinesie virtuálnu priateľku, s ktorou si môžete posielať správy vo forme video hovorov aj láskyplných textových správ. A čo je na appke úplne najabsurdnejšie? Nuž, v priebehu prvých hodín od predstavenia si ju stiahlo 80 tisíc ľudí... 

zdroj: charlottemcmanus.com

3. I voodoo

Aplikácia I voodoo slúži na robenie voodoo obradov. Vyrábať si bábiky z kože a kusov oblečenia obetí je už proste out a všetci milovníci voodoo už určite prešli na používanie aplikácií. V appke I voodoo si vytvoríte takúto voodoo bábiku, umiestnite na ňu fotku akejkoľvek osoby a môžete jej privodiť pozitívne aj negatívne veci.

4. Places I´ve Pooped

Na svete existuje množstvo sociálnych sietí pre ľudí všetkého druhu. Avšak, aby ste si mohli do mobilu stiahnuť appku, ktorá vám na mapke zaznačí kde všade ste vykonávali veľkú potrebu? To už je asi trochu moc. Nesmieme zabudnúť ani na možnosť zdieľať tieto informácie so svojimi priateľmi, aby všetci poznali tie najlepšie miesta!

zdroj: The JR Express

5. Hold the button

Cieľom tejto aplikácie je zmerať vám čas stlačenia tlačidla na mobile. Ide teda o akúsi hru, ktorej jediným účelom je držať prst na obrazovke. Zistíte ako dlho ste vydržali bez prestávky držať prst na displeji aj to, koľko času ste už s touto absurdnou hrou zabili. 

zdroj: La Casa del Curioso

6. Kiss the lips

Chcete vedieť ako dobre sa bozkávate? Stačí si do mobilu stiahnuť celkom vtipnú aplikáciu Kiss the lips. Stačí vám pobozkať obrazovku telefónu a o chvíľu sa dozviete ako dobre na tom s bozkávaním ste. Aplikácia vám dokonca poskytne niekoľko tipov, ako zlepšiť svoju techniku. 

zdroj: APKMonk

7. Watermelon Prober

Všetci milovníci melónov túto situáciu veľmi dobre poznajú. Kúpite si melón, prinesiete si ho domov a keď ho rozkrojíte, zistíte, že je nezrelý. Presne pre takéto prípady bola vytvorená appka Watermelon Prober, ktorá vám údajne má pomôcť zistiť, ktorý melón je pripravený na jedenie a ktorý nie. Stačí len priložiť melón k obrazovke a pár krát na ňu poťukať. O tom, či môže takáto appka fungovať si obraz urobte sami...

Najnovšie z kategórie: Appky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio