MOBIL.sk MOBIL.sk

Facebook už testuje svoju vlastnú zoznamku. Čoskoro sa dočkáme nového konkurenta Tinderu
zdroj: pixabay.com

Facebook už testuje svoju vlastnú zoznamku. Čoskoro sa dočkáme nového konkurenta Tinderu

Facebook Dating momentálne skúšajú zamestnanci spoločnosti a vďaka tomu mamé bližšie informácie o tejto novej zoznamke.

O tom, že najväčšia sociálna sieť chystá svoju vlastnú platformu na zoznamovanie sme sa dozvedeli už v máji. Facebook vtedy organizoval konferenciu F8, na ktorej svoje plány oficiálne predstavil. Najskôr sme si mysleli, že pôjde o celkom novú aplikáciu, avšak teraz sa ukázalo, že zoznamovacia funkcia bude súčasťou aplikácie Facebook.

Spoločnosť už potvrdila, že novinka s názvom Facebook Dating je vo fáze testovania. Zatiaľ ju ale skúšajú len zamestnanci. Facebook Dating v skratke umožňuje vidieť ďalších používateľov Facebooku, ktorí si túto funkciu zapli. Môžete si tiež vybrať, či chcete, aby ste boli viditeľní pre priateľov vašich priateľov alebo sa chcete zoznámiť s úplne neznámymi ľuďmi. Tešiť sa môžeme na rôzne skupiny a eventy súvisiace so zoznamovaním.

zdroj: techcrunch.com

Veľkou výhodou oproti iným aplikáciám na zoznamovanie bude to, že Facebook bude vedieť presnejšie nájsť osobu, ktorá sa k vám hodí. Vzhľadom na informácie, ktoré o svojich používateľov sociálna sieť má, môže jednoduchšie spojiť ľudí podľa udalostí, ktorých sa zúčastňujú, skupín, v ktorých sú, záujmov, ktoré majú či vecí, ktoré sa im páčia.

Dating by mal fungovať tak, že ak nájdete osobu, ktorá sa vám páči a tá tiež vyjadrí záujem, môžete si spolu začať písať cez Messenger alebo WhatsApp. Avšak Facebook obmedzí počet ľudí, ktorým môžete prejaviť záujem, aby sa zabránilo rôznym spamom. Facebook Dating bude bezplatný a bez reklám, aj keď to sa neskôr môže samozrejme zmeniť.

zdroj: techcrunch.com

Najnovšie z kategórie: Facebook

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio