MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung Galaxy Note 9 bude poriadne drahý! Na internet unikli jeho ceny
zdroj: samsung.com

Samsung Galaxy Note 9 bude poriadne drahý! Na internet unikli jeho ceny

Samsung sa zrejme snaží dobehnúť svojho naväčšieho rivala Apple aj v cene svojich vlajkových lodí.

Samsung má v pláne predstaviť nám svoj nový high-end smartfón už budúci týždeň. Aj to je dôvod prečo sa meno Galaxy Note 9 stále viac a viac skloňuje v médiách. Najviac únikov o ňom prichádza priamo z Južnej Kórei, odkiaľ je značka Samsung. Najnovšie nás kórejské médiá informovali o tom, aké budú oficiálne ceny tejto očakávanej novinky.

A teraz sa podržte! Základná, najlacnejšia verzia Galaxy Note 9, ktorá príde s 6GB pamäťou RAM a 128GB vnútorným úložiskom, by mala stáť 980 dolárov teda 840 eur. Na druhej strane, cena najvybavenejšej Note 9 s výbavou 8GB/512GB sa vyšplhala až na 1 210 dolárov, teda 1 037 eur. Zároveň ešte treba podotknúť, že v našich končinách môže byť suma, ktorú za nový Samsung dáme, ešte vyššia.

zdroj: samsung.com

Dať tisícku za Galaxy Note 9 sa vám môže zdať ako prehnaná suma. Na druhej strane treba uznať, že Note 9 by mal byť stále najlacnejší smartfón na trhu, ktorý ponúka 8GB RAMku v kombinácií s 512GB úložiskom. Vlastne, jediný mobil s takýmito parametrami je momentálne Huawei Porsche Design Mate RS, ktorý ale stojí dvojnásobok.

Aby sme ešte pripomenuli, Galaxy Note 9 by mal byť predstavený 9. augusta v americkom New Yorku, teda na budúci štvrtok. Predpredaj potom začne v pondelok, 13. augusta. S oficiálnym predajom chce spoločnosť začať 24. augusta

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio