MOBIL.sk MOBIL.sk

Blackberry už zajtra predstaví dva dotykové smartfóny bez fyzickej klávesnice (VIDEO)
zdroj: Blackberry Mobile India / YouTube

Blackberry už zajtra predstaví dva dotykové smartfóny bez fyzickej klávesnice (VIDEO)

Spoločnosti Blackberry sa opäť začína dariť. Jej model KeyONE a nástupcu, model KEY2 si používatelia veľmi obľúbili, preto sa v Blackberry rozhodli pre ďalší krok.

Tým má byť predstavenie dvoch dotykových smartfónov Blackberry s názvom Evolve a Evolve X už zajtra. Spoločnosť na tento fakt upozorňuje novým videom, ktoré odhaľuje dizajnové detaily zariadení.

Je nutné podotknúť, že rovnako ako pri modeloch KEY, ktoré vyrába spoločnosť TLC, ani tieto smartfóny nebudú priamo z dielne spoločnosti Blackberry. Sú len licencovanými zariadeniami a bude ich vyrábať indická spoločnosť Optiemus Infracom.

Smartfóny budú mať displej s pomerom strán 18:9, takmer bezrámčekový displej a vertikálny duálny fotoaparát s optickým zoomom. Ten by mal poskytovať skvelú kvalitu fotiek aj za zhoršených svetelných podmienok. Nemôžeme zabudnúť ani na veľkorysú 4000 mAh batériu, ktorá by mala zaručiť dvojdennú výdrž batérie pri bežnom používaní.

Ako je známe už dlhšiu dobu, modely Balckberry Evovle a Evolve X by mali byť dostupné v Indii, Srí Lanke, Nepále a Bangladéši. Vo zvyšku sveta by sa mali modeli predávať pod značkami Ghost a Ghost Pro. Mimochodom názov Ghost bol aj kódovým označením zariadení vo vývoji.

Najnovšie z kategórie: Blackberry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio